Lata 1975-1980

1975

3,5 – letnie Zaoczne Technikum Ogrodnicze

1. Biegaj (Medrecka) Barbara
2. Borkowska Barbara
3. Gawdzik Teresa
4. Masternak Elżbieta
5. Młynarczyk Jadwiga
6. Mroczek Tadeusz
7. Pietrusińska Maria
8. Podsiadło Elżbieta
9. Rewera Marian
10. Rudzik Halina
11. Skotnicka Alina
12. Skowrońska Halina
13. Stawiarska Henryka
14. Zbroja Anna

1976

3,5-letnie Telewizyjne Technikum Rolnicze

1. Bidas Paulina
2. Buczak Zofia
3. Chrzanowski Wiesław
4. Ciach Zdzisław
5. Curyło Stanisław
6. Dąbrowski Stanisław
7. Firmanty Tadeusz
8. Gawron Lucjan
9. Gil Ewa
10. Graczykowski Marian
11. Gręba Maria
12. Grębowiec Anna
13. Jakubowska Zofia
14. Jarocha Wojciech
15. Kępa Maria
16. Klimkowski Jan
17. Machula Kazimierz
18. Mazur Wacława
19. Pasternak Wiesława
20. Podyma Danuta
21. Przywara Józef
22. Rusak Jan
23. Słapek Elżbieta
24. Stawiarski Julian
25. Stefański Eugeniusz
26. Stępień Wacław
27. Stępniewski Zygmunt
28. Szczurek Krystyna
29. Wątroba Stanisław
30. Wołowiec Danuta
31. Wójcikowska Regina
32. Zając Zuzanna
33. Ziach Edward
34. Zych Józef
35. Żmuda Marianna

1977

3,5- letnie Zaoczne Technikum Rolnicze

1. Aleszuk Genowefa
2. Bida Elżbieta
3. Biernat Barbara
4. Boćkowska Barbara
5. Chrobota Marian
6. Dłużewska Wanda
7. Drzazga Czesława
8. Frańczak Stanisław
9. Gaska Czesław
10. Grębowiec Andrzej
11. Hara Irena
12. Iskra Halina
13. Jarocha Mariola
14. Jaskólska Alicja
15. Juda Alicja
16. Juda-Adamczak Anna
17. Kaczor Stanisław
18. Kalita Teodozja
19. Karłowska Krystyna
20. Koszela Halina
21. Kowal Czesław
22. Kowynia Krystyna
23. Kozieja Andrzej
24. Kozioł (Kiełtucka) Stanisława
25. Kubala Andrzej
26. Kulpa Maria
27. Kweczlich (Teter)Krystyna
28. Mucha Eugeniusz
29. Mucha Zofia
30. Niemczyk Jadwiga
31. Nowak Helena
32. Nowosielska Kazimiera
33. Orłowska Krystyna
34. Pakos Marianna
35. Parcheta Halina
36. Piorun Andrzej
37. Pocheć Anna
38. Podsiadło Daniela
39. Proć Maria
40. Rembelska Anna
41. Robuta (Łukaszewicz) Natalia
42. Rup Zofia
43. Samej Mieczysław
44. Sieradzka Halina
45. Sikora (Mazur) Danuta
46. Skrzek Genowefa
47. Stąpór Janina
48. Sułowski Piotr
49. Sygnet Bogumiła
50. Szczykutowicz Dorota
51. Wilczyński Waldemar
52. Wilk Adam
53. Wożniak Marianna
54. Wywiał Kazimierz
55. Zając Szymon
56. Żyła Zofia

1978

3-letnie zaoczne Technikum Rolnicze

1. Barwiński Bogdan
2. Ciach Grażyna
3. Curyło Adam
4. Gawlik Mieczysław
5. Gręba Zbigniew
6. Kopeć Edwin
7. Mazur Marianna
8. Przygoda Ryszard
9. Sroka Elżbieta
10. Walkowicz Janina
11. Wąsik Henryka
12. Wódz Janusz
13. Zalewska Elżbieta

3.5-letnie zaoczne Technikum Rolnicze – opiekun Helena Danielska

1. Błeszyńska Teodora
2. Gliwińska Irena
3. Grabska Maria
4. Grzegolec Ryszard
5. Grzesik Teresa
6. Kaczorowska Anna
7. Kopytowska Janina
8. Kubala Barbara
9. Marek Edmund
10. Mazur Urszula
11. Plewik Helena
12. Rewera Krystyna
13. Stankiewicz Halina
14. Stępień Teresa
15. Szymaszek Anna

3,5-letnie zaoczne Technikum Rolnicze

1. Bielecka Maria
2. Bogowski Stanisław
3. Broda Włodzimierz
4. Gawron Barbara
5. Kaźmierczak Halina
6. Krakowiak Jan
7. Sitarski Stanisław
8. Tokarski Bogusław
9. Urbanik Jan
10. Wołowiec Zofia
11. Wójcik Henryk
12. Wójcik Jan
13. Zakrzewska Maria

3-letnie zaoczne Technikum Rolnicze – opiekun Zygmunt Kamys

1. Ambroziński Mirosław
2. Bociek Zbigniew
3. Chmiel Jadwiga
4. Dobrowolska Zenona
5. Dyl Mieczysław
6. Główka Jerzy
7. Górniak Krystyna
8. Gruszka Stanisław
9. Grzywacz Krystyna
10. Kołodziejczyk Kazimierz
11. Kołodziejski Janusz
12. Kozioł Anna
13. Masternak Jerzy
14. Meszek Janina
15. Murdza Marianna
16. Niedbała Andrzej
17. Sierpniak Jadwiga
18. Tarnawska Janina
19. Tomasik Zuzanna
20. Tyniec Elżbieta
21. Wieczorek Barbara
22. Wójcik Kazimierz

3-letnie zaoczne Technikum Ogrodnicze – opiekun Józef Kandefer

1. Balcerek Tomasz
2. Bidas Andrzej
3. Bodła Krystyna
4. Borkowski Andrzej
5. Dziubek Janina
6. Huk Krystyna
7. Huk Tomasz
8. Jelonek Stanisław
9. Klocek Alicja
10. Kucharski Krzysztof
11. Lech Krystyna
12. Łukaszewicz Grażyna
13. Mroczek Tadeusz
14. Pawelec Helena
15. Renau Izabella
16. Sadok Piotr
17. Sapielak Anna
18. Sekul Andrzej
19. Śmietana Danuta
20. Wolak Czesława

1979

3,5-letnie Zaoczne Technikum Rolnicze

1. Adamiec Halina
2. Bednarczyk Józef
3. Bidas Jerzy
4. Biernat Zygmunt
5. Binek Teresa
6. Bubakiewicz (Mazur)Teodozja
7. Chołody Kazimierz
8. Czajkowska Leontyna
9. Duda Edward
10. Dziama Stanisław
11. Gąsiorowski Stefan
12. Giza Krystyna
13. Juga Halina
14. Jurkowska Elżbieta
15. Kamiński Marian
16. Kowalski Stanisław
17. Kukiełka Antoni
18. Majewski Janusz
19. Malinowska Halina
20. Małecka (Ciastek) Danuta
21. Mazur Janina
22. Nowak Lucjan
23. Samela Dorota
24. Skorupa Ewa
25. Skrok Dorota
26. Sowińska Zofia
27. Spinek (Małycka) Zofia
28. Stołek Ireneusz
29. Świątański Jan
30. Targowska Dorota
31. Trzska Irena
32. Ufnal Marek
33. Usak Ryszard
34. Wawrzyńczak Teresa
35. Wilk Zofia

3-letnie Zaoczne Technikum Rolnicze

1. Bancer Alicja
2. Bartos Marian
3. Bieleń Jan
4. Bieliński Kazimierz
5. Bienko Janina
6. Burdon Krystyna
7. Chodara Czesław
8. Dąbrowski Mieczysław
9. Firmanty Adam
10. Frejlich Albina
11. Jakus Barbara
12. Jarocha Barbara
13. Jaskóła Stanisław
14. Kabylski Edward
15. Kaczmarski Zbigniew
16. Kalita Wiesława
17. Kamuda Zenon
18. Kasprowicz Kazimierz
19. Kasprzycki Józef
20. Kołacz Elżbieta
21. Król Alicja
22. Kwaczewski Leszek
23. Lenard Jacenty
24. Lipiarz Eliza
25. Lis Mieczysław
26. Łukawska Barbara
27. Łukawska Janina
28. Mazur Janusz
29. Nikolas Zofia
30. Okas Józefa
31. Olszówka Czesław
32. Orawiec Michał
33. Para Jan
34. Rożek Krystyna
35. Sajda Barbara
36. Sieradzki Ferdynand
37. Skowron Teresa
38. Skóra Janusz
39. Stańczak Czesława
40. Stasiak Krystyna
41. Stąporkowska Dorota
42. Szymański Zdzisław
43. Wawrzkiewicz Zdzisław
44. Wieczerzak Józef
45. Wosik Kazimierz
46. Woźniak Stanisław
47. Wrona Halina
48. Żmuda Jolanta

1980

3-letnie Zaoczne Technikum Rolnicze

1. Adamska Alina
2. Anielski Lech
3. Betka Agnieszka
4. Bidas Janusz
5. Bijak Irena
6. Biłas Elżbieta
7. Chodorek Halina
8. Chruściel Eugeniusz
9. Ciecieląg Kazimiera
10. Curyło Maria
11. Czerwińska Teresa
12. Długosz Barbara
13. Forc Krzysztof
14. Gawior Janina
15. Iwański Stanisław
16. Jasiak Grażyna
17. Jop Lucyna
18. Kawałek Elżbieta
19. Kowalik (Kulik) Elżbieta
20. Krysa Barbara
21. Krysa Czesław
22. Kryształowski Ryszard
23. Letkiewicz Lech
24. Łukaszek Irena
25. Łukaszek Zofia
26. Marzec Marta
27. Marzec Teresa
28. Modras Jerzy
29. Niezgoda Jadwiga
30. Otrebski Józef
31. Ozdoba Stanisław
32. Pajdosz Marek
33. Partyka Marian
34. Pęksa Władysław
35. Pietruszka Sławomir
36. Piotrowski Józef
37. Pisarek Krystyna
38. Podgajny Ryszard
39. Pryciak Wacław
40. Sadok Elżbieta
41. Sapielak Kazimierz
42. Sapielak Urszula
43. Sitarski Henryk
44. Sius Maria
45. Skowron Halina
46. Skrzypek Leon
47. Słomka Jadwiga
48. Smyl Jan
49. Socha Elżbieta
50. Sowińska Barbara
51. Stasiak Eugeniusz
52. Suszyna Leszek
53. Szafran Danuta
54. Szaraniec Grażyna
55. Szczepanik Danuta
56. Wieczorek Janusz
57. Wnuk Zdzisław
58. Wołoszyn Helena
59. Zelik Marek
60. Ziętarska Halina
61. Zych Marek

Komentarze są wyłączone.