Lata 1981-1985

1981

3-letnie Zaoczne Technikum Rolnicze

1. Baran Teresa
2. Barański Edward
3. Bernas Franciszek
4. Biernat Barbara
5. Brania Marek
6. Chara Andrzej
7. Chmielewski Stanisław
8. Chuda Alina
9. Ciszkowska Kazimiera
10. Heba Zdzisław
11. Kaczmarski Lesław
12. Kasprzycka Halina
13. Kiljański Roman
14. Klimczak Danuta
15. Klusek Jan
16. Kosmala Marek
17. Kowalska Maria
18. Kozłowska Józefa
19. Kozyra Mirosław
20. Leśniak Irena
21. Łodygowski Andrzej
22. Minkina Adam
23. Mochal Mieczysława
24. Natkańska Anna
25. Pęgielska Zofia
26. Płaza Piotr
27. Płaza Zofia
28. Prokop Piotr
29. Prychocen Jan
30. Radecki Michał
31. Rożalski Marian
32. Sierokosz Jan
33. Sius Michał
34. Skurski Jerzy
35. Smagieł Józef
36. Stasiak Andrzej
37. Szatkowska Leokadia
38. Szatkowski Krzysztof
39. Tarno (Zając) Teresa
40. Wiśniecka (Zdyb) Marta
41. Wójcik Zofia

3-letnie Zaoczne Technikum Ogrodnicze

1. Andura Lech
2. Ciepiela Małgorzata
3. Drzewiecki Krzysztof
4. Krakowiak Jan
5. Nowak Piotr
6. Rusak Adam
7. Stępiński Zdzisław
8. Szwedo (Świeża) Grażyna
9. Wiklina Helena
10. Wtorkowska (Kuchnicka) Bożena

1982

3-letnie Zaoczne Technikum Rolnicze

1. Antonik Dorota
2. Augustyn Grzegorz
3. Grudniewska ( Bojek) Zofia
4. Kiebasz Anna
5. Książek Jadwiga
6. Miękina Krystyna
7. Skrzypczak Irena
8. Stefaniak Barbara
9. Stępień Teresa
10. Szpara Halina
11. Tkacz Bogusława
12. Toborska Jadwiga
13. Walczewska Jadwiga
14. Wójcik Józef
15. Żyła Jolanta

3-letnie zaoczne technikum Rolnicze – opiekun Barbara Krzystek

1. Bakalarska Elżbieta
2. Berdyczowska Barbara
3. Berdyczowska Zdzisława
4. Czajkowska Danuta
5. Dobek Zygmunt
6. Dominikiewicz Kazimierz
7. Dzierżek Henryk
8. Gładysz Eugeniusz
9. Gmyr Maria
10. Jaskuła Helena
11. Jaskuła Władysław
12. Kita Henryk
13. Klimczak Fryderyk
14. Korona Zygmunt
15. Krawczyk Kazimierz
16. Młodożeńca Lucyna
17. Nowacki Mieczysław
18. Nowak Janina
19. Nowak Teresa
20. Ruszkiewicz Teresa
21. Rzeszowiak Marta
22. Sitarska Barbara
23. Stępińska Halina
24. Wnuk Władysław
25. Woźniak Elżbieta
26. Wrona Maria
27. Zięba Grażyna
28. Zimnicka Anna

3-letnie zaoczne Technikum Ogrodnicze – opiekun Józef Kandefer

1. Burghardt Marian
2. Ciula Wiesława
3. Kaczmarska Maria
4. Kiebasz Anna
5. Kołda Barbara
6. Kowalska Anna
7. Maruszak Edyta
8. Miękina Krystyna
9. Przybycińska Danuta
10. Przybycińska Danuta
11. Skrzypczak Irena
12. Smardz Grażyna
13. Sobień Grażyna
14. Sobień Grażyna
15. Stefaniak Barbara
16. Ślusarczyk Jadwiga
17. Tkacz Bogusława
18. Toporowska Ewa
19. Walczewska Jadwiga
20. Wójcik Józef
21. Żmuda Krystyna
22. Żyła Jolanta

1983

3-letnie Zaoczne Technikum Rolnicze

1. Augustyn Barbara
2. Borkowski Józef
3. Bryła Barbara
4. Buczek Ewa
5. Filipczak Czesław
6. Grudzień Stanisław
7. Grys Janina
8. Jurkowska Barbara
9. Kowalczyk Stanisław
10. Kuchnicka Halina
11. Kudelska Barbara
12. Kudelski Henryk
13. Kudelski Marian
14. Kwiecień Barbara
15. Nowosielska Barbara
16. Paluch Anna
17. Paszkowska Izabela
18. Skobel Regina
19. Sobczyk Leszek
20. Wnuk Maria
21. Zembala Maria
22. Żurek Joanna

3-letnie zaoczne Technikum Rolnicze – opiekun Barbara Krzystek

1. Chmura Anna
2. Czech Franciszek
3. Gos Józef
4. Gronek Józef
5. Kol Janusz
6. Kordas Andrzej
7. Łukaszek Eugeniusz
8. Matuska Józef
9. Misterkiewicz Maria
10. Pizior Józef
11. Poniewierski Adam
12. Pytlak Waldemar
13. Rejowska Barbara
14. Sadaj Marzena
15. Twaróg Jerzy
16. Wójcik Maria
17. Żelazowska Małgorzata

1984

3-letnie zaoczne Technikum Rolnicze – opiekun Bogusława Puzio

1. Adamski Waldemar
2. Błasiak Lesław
3. Cybulski Bogdan
4. Frydrysiak Urszula
5. Gawron Alicja
6. Golonka Zofia
7. Kruszyna Tadeusz
8. Niedziela Janina
9. Ostatek Małgorzata
10. Pawlikowska Ewa
11. Pilecki Aleksander
12. Przybyciński Antoni
13. Pypeć Stefan
14. Tarłowska Dorota
15. Tenderowicz Dorota
16. Wójcik Piotr

3-letnie zaoczne Technikum Rolnicze – opiekun Wanda Czerwonka

1. Bara Anna
2. Bednarska Izabela
3. Curyło Stanisław
4. Dąbrowski Ludwik
5. Dąda Małgorzata
6. Gajos Beata
7. Jędrzejewska Bożena
8. Kijanka Wiesław
9. Kołodziej Zdzisław
10. Kucharczyk Teodozja
11. Kurpiarz Mirosław

3-letnie zaoczne Technikum Ogrodnicze – opiekun Józef Kandefer

1. Bednarz Janina
2. Bielak Zofia
3. Ćwik Mariola
4. Gospodarczyk Elżbieta
5. Granat Anna
6. Klimkiewicz Jolanta
7. Komorowski Robert
8. Kurpias Sławomir
9. Kutyła Anna
10. Lipiec Zbigniew
11. Mortka Tomasz
12. Mytych Anna
13. Oczak Piotr
14. Perła Inga
15. Sabat Dariusz
16. Siembieda Alicja
17. Talaga Barbara
18. Unfalewski Piotr
19. Malińska Dorota
20. Michniak Dorota
21. Niklewicz Halina
22. Pietrowska Jolanta
23. Stachurska Krystyna
24. Stawiarz Henryka
25. Śliwka Marta
26. Taborski Piotr
27. Tobiarz Marek
28. Wielgus Jerzy
29. Wnuk Adam
30. Wójcik Wiesław

1985

3-letnie zaoczne Technikum Ogrodnicze – opiekun Michał Wach

1. Adwent Dorota
2. Cygan Tymoteusz
3. Fiołna Paweł
4. Jasik Zofia
5. Kochan Irena
6. Kozioł Krystyna
7. Łabędzka Donata
8. Malara Lidia
9. Marczewska Grażyna
10. Marzec Elżbieta
11. Marzec Renata
12. Matysek Jarosław
13. Pietak Bożena
14. Podgajna Małgorzata
15. Powrotyn Małgorzata
16. Prucnal Anna
17. Pułanecka Krystyna
18. Sobiło Urszula
19. Synowiec Jan
20. Szymańska Jolanta
21. Teter Małgorzata
22. Wolak Barbara
23. Wójcik Bożena

Komentarze są wyłączone.