Lata 1986-1990

1986

3-letnie Zaoczne Technikum Ogrodnicze

1. Ciastek Beata
2. Fornalska Irena
3. Gaj Ilona
4. Młynek Grzegorz
5. Placha Beata
6. Przydatek Małgorzata
7. Przydatek Renata
8. Strójwąs Izabela

3-letnie zaoczne Technikum Ogrodnicze – opiekun Marian Rokicki

1. Ciastek Beata
2. Fornalska Irena
3. Gaj Ilona
4. Kolatorowicz Marta
5. Kurek Małgorzata
6. Młynek Grzegorz
7. Polański Wiesław
8. Przydatek Małgorzata
9. Przydatek Renata
10. Puzio Elżbieta
11. Rusek Krystyna
12. Sadecka Barbara
13. Smardz Jacek
14. Strójwąs Izabela
15. Surdy Kazimierz
16. Witko Magdalena
17. Zając Zbigniew

3-letnie zaoczne Technikum Ogrodnicze – opiekun Jerzy Zawadzki

1. Bil Jerzy
2. Bodura Marzanna
3. Goraj Mirosława
4. Górska Beata
5. Kędziora Ewa
6. Krakowiak Krystyna
7. Kwiatkowski Andrzej
8. Kwiecień Krystyna
9. Mazur Marta
10. Sierpnia Leszek
11. Wiatrowska Elżbieta
12. Witaszek Dorota
13. Zając Lucyna

1987

3-letni Zaoczne Technikum Rolnicze

1. Banaś Michał
2. Bożek (Stasiuk) Mieczysława
3. Bugalska Alicja
4. Cieszkowska-Miśkiewicz Alicja
5. Danielska Barbara
6. Fałek Barbara
7. Kolasińska Grażyna
8. Kwiatkowska Helena
9. Mizera (Leśkiewicz) Agnieszka
10. Moczydło Krzysztof
11. Niedziela Władysław
12. Nowakowska Bożena
13. Orawiec Iwona
14. Orawiec Krystyna
15. Ożóg Alicja
16. Prokop Bożena
17. Skuza Teresa
18. Świątek Mariusz

3-letnie Zaoczne Technikum Ogrodnicze

1. Bandurowska Ewa
2. Bródka Tomasz
3. Cieciura Genowefa
4. Domańska Małgorzata
5. Jarosz Beata
6. Kamińska Beata
7. Klimek Zdzisława
8. Minda Marek
9. Tarłowski Jacek
10. Teczarska Zofia
11. Tomalska-Kuchejda Ewa

1988

3-letnie Zaoczne Technikum Ogrodnicze

1. Brodzka (Szprot) Bożena
2. Buczkowska Anna
3. Domagalska (Woś) Joanna
4. Dyl Beata
5. Gajewska Anna
6. Grzybek (Kowalska) Dorota
7. Kasprzyk Wojciech
8. Komada-Lipiec Joanna
9. Kozieł (Chara) Alicja
10. Krawczyńska Marzena
11. Łaska Renata
12. Marzec-Sobień Jadwiga
13. Rybak Małgorzata
14. Sobieraj Wiesław
15. Sobol (Iwoła) Justyna
16. Wrzesień Zenon

3-letnie Zaoczne Technikum Rolnicze

1. Dunin-Wąsowicz Zbigniew
2. Gręba Halina
3. Kapica Zbigniew
4. Kułaszka Bożena
5. Mierzyńska Danuta
6. Pałacha Wiesława
7. Sobótka Elżbieta
8. Sułecka Danuta
9. Wojewoda Henryk

1989

3-letnie Zaoczne Technikum Rolnicze

1. Bartosik Piotr
2. Bogdańska Alicja
3. Bugajska Małgorzata
4. Dziubińska Beata
5. Góra Tomasz
6. Góral Kazimierz
7. Kalinowska ( Barszcz) Mariola
8. Kosierb Barbara
9. Krawczyk Teresa
10. Kupiec Piotr
11. Kusal Zbigniew
12. Kwiatkowski Mariusz
13. Łapiński Jerzy
14. Maciąg Marzena
15. Mazur Józef
16. Mazurkiewicz Krzysztof
17. Palasek Ewa
18. Płatek Alicja
19. Podleśna-Szkodzińska Sylwia
20. Przewłocki Artur
21. Radoń Agnieszka
22. Rosowski Andrzej
23. Ryś Wiesław
24. Szemraj Ewa
25. Walasek Ewa
26. Wawat Jacek
27. Woźniak Krystyna
28. Wójtowicz-Dynarek Danuta

1990

Komentarze są wyłączone.