Lata 1991-1995

1991

3-letnie Zaoczne Technikum Rolnicze

1. Barszcz Jacek
2. Barszcz Marek
3. Bartosik Sławomir
4. Basak Witold
5. Bednarz Mariusz
6. Cudzik Anna
7. Czarnecka Magdalena
8. Gołąb Małgorzata
9. Górska Anna
10. Kodyra Jarosław
11. Pietrzyk Ewa
12. Poseniak Zbigniew
13. Sołtyk Janusz
14. Struzik-Spyra Lucyna
15. Teter Lilianna
16. Wabia Stanisław
17. Wąsik Zofia
18. Zimnicki Andrzej

1992

3-letnie zaoczne Technikum Ogrodnicze – opiekun Stanisław Lasota

1. Biedrzycka Henryka
2. Bugajska Jadwiga
3. Dąbrowski Karol
4. Gadzina Robert
5. Jarosińska Dorota
6. Kowalik Krzysztof
7. Kumik Lidia
8. Kwapińska Dorota
9. Mroczek Szymon
10. Potocka Elżbieta
11. Rola Mariusz
12. Rubacha Adam
13. Stępień Leokadia
14. Tużnik Grażyna

1993

3-letnie  Zaoczne Technikum Rolnicze

1. Chlebny Dariusz
2. Chmielowska Teresa
3. Ćwik Marianna
4. Gamoń Barbara
5. Kaczor Teresa
6. Kołtun Alicja
7. Kos Zuzanna
8. Kozieja Wiktor
9. Lipiec Ewa
10. Niekurzak Anna
11. Nogaj Katarzyna
12. Ordon Ewa
13. Piech Małgorzata
14. Piechota Agnieszka
15. Rejczyk Grzegorz
16. Rędzio Krystyna
17. Róg Joanna
18. Soja Zbigniew
19. Staniszewska Jadwiga
20. Teter Jolanta
21. Zbyrad Renata
22. Zugaj Jadwiga

3-letnie Zaoczne Technikum Ogrodnicze

1. Barwiński Piotr
2. Bryka Anna
3. Chmielewski Janusz
4. Czerniawska Wioletta
5. Dyjak Grzegorz
6. Fechner Danuta
7. Gaweł Irena
8. Gąsiorowski Adam
9. Karnas Magdalena
10. Kęsy Sylwia
11. Laskowska Anna
12. Machula Piotr
13. Mazur Rafał
14. Mgłosiek Roman
15. Nowak Marcin
16. Nowicki Grzegorz
17. Robuta Ewa
18. Sadowski Sławomir
19. Stępień Sylwester
20. Tenderenda Jacek
21. Zimoląg Dariusz
22. Żwirek Barbara

1994

1995

Zaoczne Technikum Ogrodnicze – opiekun Mirosław Chmiel

1. Boruch Agnieszka
2. Brzyszcz Marzena
3. Kantur Mirosław
4. Kruk Agnieszka
5. Krzemińska Katarzyna
6. Łojek Aneta
7. Michałowski Mariusz
8. Misiur Elżbieta
9. Niewadzi Jolanta
10. Pieroszkiewicz Edyta
11. Procak Izabela
12. Sadecka Barbara-Kochmańska
13. Sala Jolanta
14. Sobczyk- Piętowska Małgorzata
15. Sysoł Mariusz
16. Szczepaniuk Anna
17. Wódz Barbara
18. Wójcik Urszula
19. Żelazowska Agnieszka

Zaoczne Technikum Rolnicze – opiekun Mirosław Chmiel

1. Baltyzar Sylwester
2. Biernat Piotr
3. Bokwa Grzegorz
4. Chmielowski Krzysztof
5. Dąbrowski Jarosław
6. Dębicki Jan
7. Pisarski Marek
8. Piskor Andrzej
9. Ślusarz Zbigniew

3-letnie zaoczne Technikum Rolnicze – opiekun Wacław Makowski

1. Czajka Elżbieta
2. Dominik Tadeusz
3. Garlicka Mirosława
4. Gąsiorowski Zdzisław
5. Grzegolec Gabriel
6. Kamińska Beata
7. Kołacz Mariusz
8. Kwiecień Bartłomiej
9. Lasota Mirosław
10. Majecka Małgorzata
11. Marzec Jarosław
12. Michnik Janusz
13. Ożóg Józef
14. Pułanecki Stanisław
15. Rusak Stanisław
16. Sierpińska Barbara
17. Skurska Kazimiera
18. Stefaniak Małgorzata
19. Ślusarz Anna
20. Tokarski Piotr
21. Trojanowski Antoni
22. Wareliś Adam

Komentarze są wyłączone.