Lata 1996-2000

1996

3-letnie zaoczne Technikum Ogrodnicze – opiekun Stanisław Lasota

1. Borowski Jarosław
2. Dąbrowski Józef
3. Kwasek Kazimierz
4. Lipiec Maria
5. Mirowski Marek
6. Rębisz Elżbieta
7. Sadło Halina
8. Sroczyński Piotr
9. Sulowski Rafał
10. Szeremeta Alicja
11. Tysa Mariusz
12. Wawrzkiewicz Piotr
13. Winiarski Jerzy

1997

3-letnie zaoczne Technikum Rolnicze – opiekun Witold Ośka

1. Brodawka Grzegorz
2. Broś Dariusz
3. Chmiel Monika
4. Dąbrowski Krzysztof
5. Drzazga Wojciech
6. Gajda piotr
7. Jedliński Tomasz
8. Jędrzejewska Wioletta
9. Kaczor Monika
10. Kusiak Jolanta
11. Latkowski Artur
12. Lipka Wojciech
13. Łukaszewicz Mariusz
14. Łukawski Paweł
15. Mazurkiewicz Piotr
16. Mendla Jadwiga
17. Mierzwa Urszula
18. Modras Andrzej
19. Ordon Arkadiusz
20. Oszczudłowski Tomasz
21. Pawłowska Sylwia
22. Piorun Piotr
23. Rewera Agnieszka
24. Rymarczyk Jacek
25. Sarzyńska Iwona
26. Wdowiak Eliza
27. Wicha Łukasz

1998

1999

2000

Zaoczne Technikum Ogrodnicze – opiekun Andrzej Świątek

1. Chorab Przemysław
2. Golec – Pater Ilona
3. Janiszewski Waldemar
4. Kiliański Andrzej
5. Komorowski Paweł
6. Kownacki Tomasz
7. Krawczyk Henryk
8. Kuraś Halina
9. Kwiecień Arkadiusz
10. Lipiec Mariusz
11. Machała Robert
12. Nowak Marek
13. Pater Wojciech
14. Piekarski Grzegorz
15. Pobrotym Tomasz
16. Rajca Hubert
17. Rewera Piotr
18. Szaraniec Robert
19. Wałek Albert

IVLE- wychowawca mgr Teresa Matysko

1.Bidas Michał
2.Biernat Małgorzata
3.Broziński Arkadiusz
4.Czajka Anna
5.Dąda Beata
6.Gawlak Roman
7.Kosior Krzysztof
8.Krasowska Barbara
9.Krempa Anna
10.Kulzla Katarzyna
11.Kwiecień Katarzyna
12.Lipiec Katarzyna
13.Machała Alicja
14.Misiuda Magdalena
15.Mroczek Joanna
16.Mysłek Katarzyna
17.Nowakowski Andrzej
18.Nowakowski Paweł
19.Orlik Małgorzata
20.Pawlińska Małgorzata
21.Pietrzykowska Aneta
22.Polnicki Paweł
23.Rozpendowski Łukasz
24.Sierant Edyta
25.Skubida Łukasz
26.Wilkos Magdalena
27.Tokarz Marta
28.Wnuk Wojciech
29.Wójtowicz Katarzyna
30.Wrzosek Karol
31.Zarzycka Aneta
32.Ziarko Nina

VTO5- wychowawca mgr inż. Elżbieta Dyka

1.Ciszewski Łukasz
2.Górniak Rafał
3.Jędrzejewska Anna
4.Kiliański Piotr
5.Kłap Ewa
6.Kołacz Paweł
7.Kondas Ewelina
8.Kowalski Michał
9.Krzemień Artur
10.Kwiatkowski Paweł
11.Marcjan Jolanta
12.Mroczek Marcin
13.Olszewska Anna
14.Papka Grzegorz
15.Promowicz Paweł
16.Radzimowski Jerzy
17.Sławiński Piotr
18.Smardz Leszek
19.Smardz Rafał
20.Stola Piotr
21.Sulicki Tomasz
22.Szczęsny Krzysztof
23.Tadej Sylwester
24.Toś Michał
25.Trześniewski Kazimierz
26.Tworek Paweł
27.Ura Agata
28.Walczak Marcin
29.Wdowiak Katarzyna
30.Woś Damian
31.Zając Piotr
32.Żmuda Joanna

III TO3- wychowawca mgr Jerzy Chorab

1.Bryła Anna
2.Chmielewski Marcin
3.Ciak Agnieszka
4.Ciak Grzegorz
5.Ćmielewski Paweł
6.Garanty Grzegorz
7.Janiszewski Konrad
8.Kuron Małgorzata
9.Kwietniewski Tomasz
10.Maruszak Paweł
11.Michałowski Dariusz
12.Mucha Albert
13.Niezabitowski Dawid
14.Nowak Tomasz
15.Przyłucki Dariusz
16.Siejka Mirosław
17.Siemieniec Jarosław
18.Skubida Edyta
19.Stec Rafał
20.Stolarska Anna
21.Sułecki Sławomir
22.Szal Artur
23.Werner Paweł
24.Żmuda Rafał.

 

Komentarze są wyłączone.