Lata 2001-2005

2001

Kasa V TO5  – wychowawca mgr inż. Lidia Kosanowska

1.Atamańczuk Arkadiusz
2.Bielecki Marek
3.Broda Przemysław
4.Chorab Tomasz
5.Dziubińska Anna
6.Godek Agnieszka
7.Gołąbek Justyna
8.Górniak Michał
9.Jarosz Zofia
10.Juda Łukasz
11.Juda Łukasz Paweł
12.Kapusta Adam
13.Kędziora Marlena
14.Kędziora Sylwia
15.Kolasa Renata
16.Kotula Paweł
17.Majewski Grzegorz
18.Masak Grzegorz
19.Mierzejewski Michał
20.Mokrzyś Adrian
21.Mroszczyk Marcin
22.Nowak Grzegorz
23.Orlik Adam
24.Pęk Marcin
25.Płaza Paweł
26.Rosiewicz Karol
27.Rządkowska Justyna
28.Skubida Sławomir
29.Smola Zbigniew
30.Staporowska Mariola
31.Stąpór Barbara
32.Strugała Michał
33.Wawrzyńczak Monika
34.Wójcik Ewa
35.Zając Katarzyna

Klasa IV a LE – wychowawca mgr inż.  Halina Sender

1.Adamczak Anna
2.Bańcer Ewa
3.Bucior Szczepan
4.Chmielewska Iwona
5.Chudy Anna
6.Chrząstowski Jacek
7.Dębowski Rafał
8.Dudzińska Lucyna
9.Gałka Joanna
10.Goluch Mateusz
11.Iwaniuk Marta
12.Jarosz Agnieszka
13.Kaptur Aneta
14.Kilarska Dominika
15.Klimczak Przemysław
16.Leszczyńska Agnieszka
17.Małecki Mariusz
18.Nowak Anna
19.Pakos Ewelina
20.Paluch Anna
21.Puto Ewa
22.Rębacz Grzegorz
23.Sławska Katarzyna
24.Stąporowska Sylwia
25.Stępień Kinga
26.Sulicka Monika
27.Teter Renata
28.Turek Katarzyna
29.Woś Ramona

Klasa IV b LE – wychowawca mgr inż Małgorzata Michalczyk

1.Bednarska Magdalena
2.Bajak Arkadiusz
3.Chrapek Iwona
4.Drożdżal Ewelina
5.Drzazga Monika
6.Godzisz Anna
7.Grądziel Anna
8.Grębowiec Anna
9.Jas  Anna
10.Kokosa Arleta
11.Krakowiak Katarzyna
12.Król Iwona
13.Kroczek Magdalena
14.Kwietniewska Monika
15.Kwietniowski Karol
16.Łabudziński Radosław
17.Łukawska Paulina
18.Mazur Joanna
19.Pietruszka Katarzyna
20.Poniewierski Piotr
21.Sender Szymon
22.Szatan Marta
23.Szczęsna Agnieszka
24.Tyrała Agnieszka
25.Wrona Marcin
26.Wyporska Katarzyna
27.Zimnicka Agnieszka
28.Ziomek Marta
29.Żmuda Magdalena
30.Żurek Anna
Klasa Technikum Hodowli Koni  – wychowawca mgr inż. Marian Bulira

1.Bień Karolina
2.Błasiak Milena
3.Ciećkiewicz Magdalena
4.Czerwińska Ewa
5.Gdak Justyna
6..Herdzik Katarzyna
7.Oczkowski Rafał
8.Pietrynko Marzena
9.Pomykała Paulina
10.Przygrodzka Katarzyna
11.Pycior Agnieszka
12.Rąb Aneta
13.Siembida Barbara
14..Syrokosz Magdalena
15.Wiedro Agnieszka
16.Wójcicka Monika
17.Wójcik Anna
18.Zawadzka Katarzyna
19.Ziemińska Ewa
20.Zych Barbara
21.Żuraw Ewa

Klasa III TO3 – wychowawca mgr Mirosław Hagdej

1.Akuszewski Mariusz
2.Ambroż Albin
3.Bażant Marcin
4.Błasiak Mariusz
5.Dzierwa Jan
6.Grzesik Urszula
7.Jeżak Jacek
8.Juda Krzysztof
9.Kiliański Sebastian
10.Kopeć Bogdan
11.Kozłowska Monika
12.Kwasek Mariusz
13.Lipiarz Marcin
14.Lipiński Przemysław
15.Łukasiewicz Zbigniew
16.Łukawski Zbigniew
17.Majewski Michał
18.Małkiewicz Paweł
19.Nowakowski Sylwester
20.Ozdoba Marcin
21.Przytuła Mateusz
22.Sekulski Kazimierz
23.Sendrowicz Łukasz
24.Stawiarz Sylwester
25.Szczęsny Paweł
26.Zakrzewski Michał
27.Ziomkowski Paweł
28.Zych Piotr

Klasa  III a OMR wychowawca – Tomasz Stępień

1. Gumuła Jarosław
2. Kaczmarczyk Mariusz
3. Kolasa Rafał
4. Knap Tomasz
5. Lasek Dariusz
6. Lisowski Marcin
7. Niewiadomski Krzysztof
8. Partyka Tomasz
9. Podsiadły Wojciech
10. Pomykała Sebastian
11. Stec Dariusz
12. Stefaniak Łukasz
13. Tomala Grzegorz
14. Trześniewski Krzysztof
15. Turbakiewicz Jacek
16. Wiśniewski Michał
17. Wnuk Wojciech
18. Wręczycki Paweł
19. Zając Sebastian

  Klasa  III b OMR wychowawca – Zygmunt Mazur

1. Bidas Grzegorz
2. Broda Tomasz
3. Burkowski Marcin
4. Chrzanowski Grzegorz
5. Cichoń Wiktor
6. Fietko Łukasz
7. Garas Mariusz
8. Juda Mateusz
9. Kiec Sylwester
10. Kozieł Marcin
11. Kwiatkowski Michał
12. Mańka Sylwester
13. Mazurkiewicz Karol
14. Pieklik Radosław
15. Płaza Arkadiusz
16. Prokop Daniel
17. Pyszczek Łukasz
18. Snopek Norbert
19. Strugała Paweł
20. Wiśniewski Michał
21. Wójcikowski Mariusz
22. Zych Łukasz
23. Żuraw Jarosław
Klasa III ZSO –  wychowawca mgr inż. Katarzyna Sołtyk

1. Drab Paweł
2. Drzazga Mariusz
3. Frańczak Michał
4. Jakubczyk Kinga
5. Kozieja Robert
6. Maj Justyna
7. Mazur Artur
8. Ożóg Tadeusz
9. Sewera Tomasz
10. Śliwiński Marcin
11. Tomczyk Daria
12. Wydra Dawid

2002

Klas IVa LE – wychowawca mgr Joanna Pastuszka

1.Akuszewska Edyta
2.Broda Michał
3.Ciastek Anna
4.Domink Mariusz
5.Drabowicz Marcin
6.Fornal Katarzyna
7.Gamoń Sylwia
8.Grzesiak Aneta
9.Hała Wioletta
10.Kaczmarska Paulina
11.Karłowska Agata
12.Klimczak Wojciech
13.Kos Anna
14.Kozłowska Maria
15.Kubala Łukasz
16.Kukiełka Łukasz
17.Lachtara Szymon
18.Lipińska Bożena
19.Maruszczak Radosław
20.Mazur Agnieszka
21.Mazur Sebastian
22.Orawiec Łukasz
23.Podczasi Dariusz
24.Radoła Anna
25.Rycombel Monika
26.Skrok Aneta
27.Staszczak Marcin
28.Stola Anna
29.Szczepaniak Wojciech
30.Olszewska Aleksandra
31..Wach Małgorzata
32.Wnuk Magdalena
33.Wrzosek Mirosław
34.Żak Piotr.

Klasa VbLE- wychowawca mgr inż. Krystyna Socha

1.Bodura Paulina
2.Bolka Agnieszka
3.Chruściak Grzegorz
4.Dorosiński Jakub
5.Dragan Małgorzata
6.Gajewska Anna
7.Gawlak Agnieszka
8.Gubernat Anna
9.Kasińska Anna
10.Kołeczek Katarzyna
11.Korona Sylwia
12.Kozioł Anna
13.Książkiewicz Agnieszka
14.Kubicka Alicja
15.Kwietniowski Paweł
16.Lebida Aneta
17.Łukaszek Ewelina
18.Malinowskia Łukasz
19.Maruszak Karol
20.Paluch Agnieszka
21.Piotrowska Izabela
22.Pucuła Sebastian
23.Sałata Kinga
24.Skrzypczak Kinga
25.Sobiło Anna
26.Stola Magdalena
27.Świderska Monika
28.Trybun Iwona
29.Wijas Ewelina
30.Wabia Anna
31.Wolski Stanisław
32.Zieliński Marcin
33.Żądło Bogumiła
34.Żmuda Ilona

klasa VaTO5- wychowawca mgr Bogumiła Puzio i mgr Teresa Bielecka

1.Bandura Andrzej
2.Bażant Rafał
3.Bodura Tomasz
4.Bujczenko Łukasz
5.Brzeziński Krzysztof
6.Brzozowski Karol
7.Dziama Łukasz
8.Kaczmarski Dariusz
9.Kawalec Agata
10.Komorowski Rafał
11.Kucharczyk Paweł
12.Krakowiak Karol
13.Lachtara Marcin
14.Maziarz Stanisław
15.Miecznikowski Krzysztof
16.Nikodem Arkadiusz
17.Paluch Grzegorz
18.Puton Sebastian
19.Romańska Justyna
20.Rycombel Łukasz
21.Smolińska Anna
22.Stasiak  Paweł
23.Stelmach Paweł
24.Stępiński Sławomir
25.Styczeń Andrzej
26.Szymański Wojciech
27.Śliwiński Piotr
28.Wrzosek Jacek

Klasa VbTO5- wychowawca mgr Zdzisława Mazurek

1.Bokwa Andrzej
2.Dziubek Łukasz
3.Drzewiecka Jowita
4.Drzewiecka Marzena
5.Dudek Krzysztof
6.Klich Maria
7.Kondrat Paweł
8.Kowalczyk Arkadiusz
9.Krawczyk Dorota
10.Mazur Grzegorz
11.Płaza Przemysław
12.Podpora Marcin
13.Rusak Katarzyna
14.Rusiecka Barbara
15.Sieja Krzysztof
16.Siudak Wioletta
17.Szafrańska Monika
18.Szafrański Łukasz
19.Szyszkowski Paweł
20.Śwircz Adrian
21.Wiącek Justyna
22.Wójcik Mariusz

Klasa III TO3 – wychowawca mgr Jerzy Zawadzki

1.Bieniek Dariusz
2.Cichoń Mateusz
3.Cieciura Krzysztof
4.Drabowicz Agnieszka
5.Forc Marek
6.Gałka Tomasz
7.Grębowiec Michał
8.Heciak Arkadiusz
9.Kiljański Damian
10.Kiljański Łukasz
11.Kwasek Renata
12.Lipiarz Hubert
13.Lipiec Sławomir
14.Maruszczak Marcin
15.Mazur Paweł
16.Niezgoda Magdalena
17.Obitko Paweł
18.Ojczymek Ewa
19.Przygoda Michał
20.Rewera Adam
21.Romański Szymon
22.Siekiera Zbigniew
23.Solczyński Tomasz
24.Tomala Sławomir
25.Wajs Robert
26.Woźniak Magdalena
27.Wójtowicz Katarzyna
28.Zuba Krzysztof
29.Żarów Adam

Klasa  III OMR wychowawca – Ryszard Kosowski

1. Arciszewski Adrian
2. Bijak Robert
3. Cetnarski Przemysław
4. Długosz Łukasz
5. Frączyk Łukasz
6. Górski Karol
7. Grzegorczyk Damian
8. Kaptur Paweł
9. Kokosa Paweł
10. Kozieja Paweł
11. Kwiatkowski Paweł
12. Lipiarz Łukasz
13. Proszałek Michał
14. Pszczółnak Wojciech
15. Rojek Mateusz
16. Sędrowicz Robert
17. Surowiec Michał
18. Susfał Paweł
19. Szymański Rafał
20. Winiarczyk Marcin
21. Załucki Jarosław
22. Żmuda Rafał
23. Terebiński TomaszKl.

Klasa III ZSO- wychowawca mgr inż. Paulina Hajduk

1. Góras Wojciech
2. Jarosz Arkadiusz
3. Jeż Katarzyna
4. Kilijański Piotr
5. Kilijański  Piotr Paweł
6. Klimont Dariusz
7. Kołton Krzysztof
8. Kwasek Michał
9. Machała Dariusz
10. Maziarski Łukasz
11. Misiuda Paweł
12. Nowaczek Michał
13. Piorun Anna
14. Pyszczek Karol
15. Romańska Anna
16. Sadło Radosław
17. Sapielak Piotr
18. Siudak Łukasz
19. Smoliński Damian
20. Smoła Paweł
21. Sołtyk Karol
22. Strójwąs Paweł
23. Sowiński Krzysztof
24. Świątańska Anna
25. Walaszczyk Łukasz
26. Woźniak Łukasz
27. Wójcikowski Karol

2003

Klasa VTO5- wychowawca mgr Bogumiła Biernat

1.Ferenc Cezary
2.Gajda Karol
3.Juga Gabriela
4.Kasiński Paweł
5.Kiec Łukasz
6.Kiljański Marcin
7.Kolasiński Marcin
8.Kominek Marcin
9.Kominek Piotr
10.Kot Mateusz
11.Kukiełka Mariusz
12.Leśniak Edyta
13.Łukasiewicz Tomasz
14.Łukawska Ewelina
15.Majewska Aneta
16.Mazur Kinga
17. Proszałek Karol
18.Rybak Tomasz
19.Sobaszek Bartosz
20.Sobiło Piotr
21.Staszewski Sławomir
22.Susfał Agata
23.Sliwiński Łukasz
24.Tarłowska Iwona
25.Teter Łukasz
26.Tokarska Ilona
27.Wójcik Rajmund
28.Wychowaniak Marek
29.Zieja Artur

Klasa IIIaTO3- wychowawca mgr inż. Stanisław Domagalski

1.Burek Grzegorz
2.Chrzanowski Grzegorz
3.Dąda Tomasz
4.Gołąbek Iwona
5.Idec Witold
6.Jelonek Katarzyna
7.Kanios Grzegorz
8.Kiliański Rafał
9.Kosiak Monika
10.Łukawski Piotr
11.Orawiec Damian
12.Sapielak Piotr
13.Siemieniec Piotr
14.Sowiński Jacek
15.Ślusarski Adam
16.Świstak Sobiesław
17.Teter Ewelina
18.Wawrzyńczak Sebastian
19.Wojewoda Edyta
20.Żiółkowski Mariusz

Klasa III bTO3- wychowawca mgr Jerzy Chorab

1.Bidas Grzegorz
2.Broda Tomasz
3.Garas Mariusz
4.Gut Marcin
5.Juda Mateusz
6.Kiec Sylwester
7.Kobiera Joanna
8.Maciag Dominik
9.Miś Magdalena
10.Pieczonka Tomasz
11.Pieklik Radosław
12.Potańska Iwona
13.Słomla Michał
14.Snopek Norbert
15.Staszczak Magdalena
16.Stępień Marcin
17.Strugała Paweł
18.Szymczuk Sławomir
19.Wójcik Agnieszka
20.Żuraw Jarosław

Klasa  III OMR wychowawca – Agata Koszycka

1. Broda Paweł
2. Chała Tomasz
3. Dobek Adam
4. Karasiak Łukasz
5. Kozieja Krzysztof
6. Maciąg Łukasz
7. Maj Karol
8. Marszałek Robert
9. Oliwa Tomasz
10. Ordynowski Tomasz
11. Przewłocki Łukasz
12. Sapielak Marcin
13. Sosnowski Jakub
14. Stępień Tomasz
15. Strawczyński Paweł
16. Śliwiński Maciej
17. Wabia Sławomir
18. Walicha Marcin
19. Wodecki Dawid

Klasa  III OMR wychowawca – Marek Niedbała

1. Abramczyk Radosław
2. Mokwa Andrzej
3. Dereń Łukasz
4. Fechner Sebastian
5. Forc Jarosław
6. Gawron Roman
7. Grądziel Karol
8. Grzesiak Marcin
9. Hoda Damian
10. Kawalec Grzegorz
11. Klimont Paweł
12. Krzemiński Robert
13. Lipiec Paweł
14. Łukaszewicz Rafał
15. Piotrowski Łukasz
16. Stefaniak Maciej
17. Stępień Grzegorz
18. Taras Andrzej
19. Witaszek Grzegorz
20. Wnuk Marcin
21. Zając Mariusz
22. Zawidzki Daniel

2004

Klasa LA  – wychowawca mgr Barbara Pietrusińska

1.Anioł Arkadiusz
2.Bober Karolina
3.Broś Maciej
4.Bociur Maciej
5.Burek Agnieszka
6.Chorab Michał
7.Dynkowska Barbara
8.Franiusiak Damian
9.Gradziński Arkadiusz
10.Grzesik Wojciech
11.Gubernat Ewelina
12.Klimek Grzegorz
13.Kubica Paulina
14.Kucwaj Kamil
15.Kulza Jacek
16.Kułaszka Dagmara
17.Kwiecień Tomasz
18.Maciąg Marcin
19.Mazur Łukasz
20.Michałowski Przemysław
21.Morasiewicz Marta
22.Mularz Katarzyna
23.Pawlik Katarzyna
24.Rozpendowski Paweł
25.Sałata Wojciech
26.Sekulska Ewa
27.Sempruch Joanna
28.Skóra Tomasz
29.Stańko Aneta
30.Stępień Ewelina
31.Suter Sławomir
32.Zasuwa Mirosław
33.Zawół Karol
34.Zelik Karol
35.Zimnicka Monika

Klasa V LE – wychowawca mgr Anna Wach

1. Chrząstowski Zbigniew
2. Czarnecka Paulina
3. Dąda Ewa
4. Dróżdż Kamil
5. Galara Ewelina
6. Gałęza Radosław
7. Goraj Jolanta
8. Kędziora Marcin
9. Kilarska Ewelina
10. Kleinglas Mariusz
11. Korona Aleksandra
12. Kosowski Przemysław
13. Krzemińska Lidia
14. Kurzępa Renata
15. Kurzępa Wioletta
16. Kuźmińska Joanna
17. Kwiatkowska Agnieszka
18. Maruszczak Bartłomiej
19. Maruszak Karol
20. Pucuła Paweł
21. Sadok Maryla
22. Smoła Jolanta
23. Statuch Marcin
24. Strojewska Kinga
25. Szajniakowska Magdalena
26. Śmiechowska Ilona
27. Surdacki Kamil
28. Wnuk Katarzyna
29. Żądło Anna
Klasa V TO – wychowawca – mgr inż. Ewa Wierzbicka

1. Adamczyk Adrian
2. Adamczyk Paweł
3. Banaśkiewicz Iwona
4. Gara Łukasz
5. Kania Katarzyna
6. Krawczyński Marcin
7. Krzemiński Łukasz
8. Łukawski Rafał
9. Mroczek Agnieszka
10. Niewiadomski Piotr
11. Niezgoda Sylwester
12. Nowak Sebastian
13. Orlik Tomasz
14. Pietruszka Paweł
15. Pomykała Katarzyna
16. Ryske Grzegorz
17. Rządkowska Joanna
18. Sajda Barbara
19. Stawiarski Tomasz
20. Szymanek Piotr
21. Toś Arkadiusz
22. Trojanowski Łukasz
23. Warych Paweł
24. Wieczorek Przemysław
25. Woś Dominika
26. Wudz Ewelina
27. Zalewska Iwona
28. Zych Piotr
29. Zych Wojciech
30. Żmuda Ilona
Klasa III TO wychowawca – mgr Mirosław Hagdej

1. Bednarz Katarzyna
2. Bielecka Barbara
3. Drzazga Mariusz
4. Frańczak Michał
5. Gumuła Jarosław
6. Knap Tomasz
7. Kolasa Rafał
8. Ledwożyw Artur
9. Maj Justyna
10. Mazur Artur
11. Mróz Katarzyna
12. Ozdoba Iwona
13. Ożóg Tadeusz
14. Pieczonka Tomasz
15. Piskorowska Joanna
16. Reczek Agnieszka
17. Rozińska Wioletta
18. Sewera Tomasz
19. Stec Dariusz
20. Szymański Krzysztof
21. Śliwiński Marcin
22. Tańczyk Daria
23. Tomala Grzegorz
24. Wręczycki Paweł
25. Wydra Dawid

2005

Komentarze są wyłączone.