Lata 2006-2010

2006

Klasa  IV TA wychowawca – mgr Agnieszka Woźniak

1. Adamczak Grzegorz
2. Akuszewski Lech
3. Bijak Monika
4. Chłopek Łukasz
5. Dziuba Artur
6. Dziubiński Tomasz
7. Gnatowski Marcin
8. Kawa Rafał
9. Lamch Magda
10. Paruch Mirosław
11. Pawlik Anna
12. Pietrzkiewicz Olga
13. Rogala Ewelina
14. Skrok Grzegorz
15. Stec Kamil
16. Sudoł Przemysław
17. Tomalski Tomasz
18. Trojanowska Paulina
19. Wójcik Rafał
20. Zarobkiewicz Iwona
Klasa  III TM wychowawca – mgr inż. Zygmunt Mazur

1. Abramczyk Radosław
2. Bokwa Andrzej
3. Dobek Adam
4. Gawron Roman
5. Grzesiak Marcin
6. Karasiak Łukasz
7. Klimont Paweł
8. Krzemiński Robert
9. Lipiec Paweł
10. Łukaszewicz Rafał
11. Maciąg Łukasz
12. Maj Karol
13. Marszałek Robert
14. Oliwa Tomasz
15. Sosnowski Jakub
16. Staniek Marcin
17. Stępień Grzegorz
18. Śliwiński Maciej
19. Taras Andrzej
20. Wabia Sławomir
21. Walicha Marcin
22. Witaszek Grzegorz
23. Wodecki Dawid
24. Zając Mariusz
25. Zawidzki Daniel

Klasa  IV TO wychowawca – mgr inż.Elżbieta Dyka

1. Bryła Rafał
2. Drobniak Łukasz
3. Kapral Tomasz
4. Kozłowski Przemysław
5. Krasowski Albert
6. Lasota Grzegorz
7. Łabudziński Karol
8. Maj Mateusz
9. Mazur Karol
10. Meszek Paweł
11. Niewójt Jakub
12. Pawlik Łukasz
13. Pęk Tobiasz
14. Piotrowski Mariusz
15. Przytuła Marcin
16. Sadowski Paweł
17. Smardz Łukasz
18. Wrona Mirosław

Klasa  III OMR wychowawca  -Agata Koszycka

1. Chojnacki Tomasz
2. Czachor Marcin
3. Dudek Janusz
4. forc Paweł
5. Gołąbek Kamil
6. Kępa Dariusz
7. Konderak Kamil
8. Kozłowski Grzegorz
9. Mysiński Adam
10. Pyszczek Mateusz
11. Sędrowicz Sebastian
12. Suska Artur
13. Zarobkiewicz Sebastian
14. Zioło Piotr

2007

Klasa  IV TAK wychowawca – mgr inż.Lidia Kosanowska

1. Adach Martyna
2. Adamska Katarzyna
3. Bakalarska Tatiana
4. Bryła Barbara
5. Dąbek Sławomir
6. Fiszczuk Jagoda
7. Grabski Paweł
8. Kos Agata
9. Laskowska Anna
10. Marcinkiewicz Anna
11. Mazur Magdalena
12. Ossowska Bernadeta
13. Puto Małgorzata
14. Rożek Dawid
15. Rycombel Kinga
16. Rzepka Żaneta
17. Witczak Iwona
18. Woś Anna
19. Zdyb Gertruda
20. Zyśk Konrad

Klasa  IV TE wychowawca – mgr Zdzisława Mazurek

1. Bidas Ewelina
2. Brożyna Patrycja
3. Bryła Karolina
4. Chrząstowski Tomasz
5. Chyła Zuzanna
6. Cieszkowska Monika
7. Jakubczak Lucyna
8. Kasińska Joanna
9. Kędziora Paweł
10. Kołacz Przemysław
11. Kozieja Marcin
12. Lipiarz Magdalena
13. Łukasiewicz Paweł
14. Masternak Agata
15. Michalska Monika
16. Obierak Paulina
17. Paluch Kamil
18. Półgrabia Anna
19. Sałata Paweł
20. Wawrzkiewicz Mariusz
21. Witaszek Marcin
22. Ziober Karolina

Klasa  IV TA wychowawca – mgr inż. Halina Sender

1. Cebula Zbigniew
2. Ciźla Marcin
3. Jankowski Piotr
4. Kołacz Łukasz
5. Kominek Sebastian
6. Krupa Kamil
7. Kulza Przemysław
8. Niedbałowska Ewa
9. Rogoziński Tomasz
10. Romanowa Irena
11. Sędrowicz Michał
12. Skrzypczyński Dominik
13. Socha Piotr
14. Stępień Marta
15. Stylska Katarzyna
16. Urbańska Martyna
17. Zwolski Paweł

Klasa  IV TO  wychowawca – mgr inż. Stanisław Domagalski

1. Adamczyk Dawid
2. Adwent Marcin
3. Andura Michał
4. Bartosik Anna
5. Broda Ewelina
6. Cichoń Radosław
7. Drobniak Sebastian
8. Godek Maciej
9. Krakowiak Grzegorz
10. Mazur Andrzej
11. Mazur Maria
12. Olechowski Mateusz
13. Pawlik Marcin
14. Pęksa Radosław
15. Pielecha Marcin
16. Strugała Marcin
17. Subczak Paweł
18. Ślusarz Wojciech
19. Tenderenda Tomasz
20. Woźniak Damian

Klasa   IV TM wychowawca  – mgr inż. Stanisław Domagalski

21. Bednarz Tomasz
22. Jońca Mateusz
23. Krakowiak Adam
24. Ozdoba Wojciech
25. Pocheć  Piotr
26. Szczepański Zbigniew
27. Tomczak Mateusz
28. Wrzosek Jarosław
29. Zioło Dawid

Klasa  III a OMR wychowawca –  mgr inż.Witold Ośka

1. Broś Piotr
2. Chmielewski Piotr
3. Giza Piotr
4. Graboń Paweł
5. Kara Walerian
6. Karaś Sebastian
7. Kołodziejczyk Tomasz
8. Kominek Paweł
9. Konefał Dawid
10. Kosior Tobiasz
11. Książkiewicz Krzysztof
12. Paluch Adrian
13. Paluch Paweł
14. Pawełczak Kamil
15. Rojek Marcin
16. Rzepka Karol
17. Skrok Sebastian
18. Stanek Adam
19. Stępień Andrzej
20. Stępień Mateusz
21. Suchodolski Grzegorz
22. Świstak Damian

Klasa  III b OMR wychowawca –  mgr inż. Wojciech Łebek

1. Brudz Piotr
2. Dąda Damian
3. Kolasiński Maciej
4. Król Rafał
5. Król Tomasz
6. Lipiec Adrian
7. Lis Piotr
8. Mazur Sebastian
9. Michałowski Marcin
10. Ostrowski Damian
11. Rosiewicz Łukasz
12. Sowiński Łukasz
13. Sozański Daniel
14. Wnuk Paweł
15. Zieliński Kamil

Szkoła Policealna – opiekun – mgr inż. Ryszard Kosowski

1. Adamczyk Mariusz
2. Bagniuk Tomasz
3. Bajerczak Marcin
4. Barłożek Aneta
5. Bąk Jarosław
6. Bernacki Zbigniew
7. Ciździel Małgorzata
8. Czarnecki Łukasz
9. Danek Justyna
10. Dominikiewicz Dawid
11. Drozd Jarosław
12. Dyka Karol
13. Galicki Michał
14. Gaweł Jolanta
15. Gąbka Cecylia
16. Gradzik Łukasz
17. Grądziel Łukasz
18. Gromniak Sylwester
19. Hała Łukasz
20. Jarosz Anna
21. Kawalec Andrzej
22. Kolasa Barbara
23. Kołacz Agnieszka
24. Kowalski Jakub
25. Król Krzysztof
26. Kwasek Izabela
27. Kwiatkowski Michał
28. Kwietniewska Wioletta
29. Kwietniewski Piotr
30. Latański Tomasz
31. Latra Beata
32. Lipińska Izabela
33. Lisowska Amelia
34. Lisowski Kamil
35. Machula Sylwester
36. Madej Paweł
37. Materkowski Tomasz
38. Mazurek Anna
39. Niewiadomski Wojciech
40. Niezgoda Mateusz
41. Nowak Piotr
42. Ostrowski Leszek
43. Oszust Piotr
44. Paluch Beata
45. Pałacha Anna
46. Pawlica Piotr
47. Piecyk Krzysztof
48. Pietruszka Krzysztof
49. Podolecki Mirosław
50. Praga Jacek
51. Praga Paweł
52. Pułanecki Krzysztof
53. Pyza Radosław
54. Raj Mariusz
55. Rak Małgorzata
56. Rybusiński Krzysztof
57. Sieradzki Dariusz
58. Sieroń Sebastian
59. Smardz Mariusz
60. Stasiak Sylwia
61. Stępień Agata
62. Stępień Konrad
63. Surowiec Marcin
64. Ślęzak Tadeusz
65. Wieczorek Michał
66. Wielgus Grzegorz
67. Samonek Marlena
68. Więckowska Edyta
69. Więckowski Marcin
70. Wilczewski Grzegorz
71. Wodniowska Małgorzata
72. Zieliński Marcin
73. Zimnicki Leszek
74. Kowalczyk Marcin
75. Zimoląg Paweł
76. Żak Monika

2008

Klasa  IV TAK wychowawca  – mgr inż. Ewa Wierzbicka

1. Bała Justyna
2. Basak Beata
3. Brzezińska Karolina
4. Bujczenko Michał
5. Cheda Piotr
6. Chorab Dominika
7. Dobek Anna
8. Dudkowska Marta
9. Kargulewicz Aneta
10. Kondeusz Piotr
11. Lasek Ewelina
12. Mroczkowska Danuta
13. Pieklik Ewelina
14. Piotrowska Iwona
15. Sołtyk Jolanta
16. Szajniakowski Krzysztof
17. Warzocha Katarzyna
18. Zaręba Marcin
19. Żaczek Sylwia

Klasa  IV TA wychowawca  – mgr Iwona Stanek

1. Bartosik Natalia
2. Biało Paweł
3. Bijak Katarzyna
4. Burek Tomasz
5. Ciastek Monika
6. Franusiak Adrian
7. Gołdys Magdalena
8. Knap Kamil
9. Kowalska Agata
10. Kozieja Michał
11. Machała Karolina
12. Machała Patrycja
13. Maruszczak Krzysztof
14. Mazurkiewicz Tomasz
15. Pawłowski Patryk
16. Sadok Dawid
17. Sadowski Marcin
18. Szpara Sławomir
19. Tkacz Jakub
20. Zimoląg Monika
21. Żak Grzegorz

Klasa IV TE wychowawca – mgr inż. Małgorzata Rak

1. Broda Karol
2. Chrząstowski Robert
3. Donda Paweł
4. Drożdżal Paweł
5. Garnuszek Paweł
6. Gogół Diana
7. Grębowiec Justyna
8. Hil Kamil
9. Iskra Monika
10. Jakubowska Monika
11. Juda Magdalena
12. Juda Jarosław
13. Kieparda Agnieszka
14. Kuraciński Marcin
15. Mazur Tomasz
16. Mądra Ewa
17. Molenda Piotr
18. Paluch Jolanta
19. Sałamunia Diana
20. Sałata Jacek
21. Skowron Rafał
22. Smalera Ewelina
23. Szczepanik Krzysztof
24. Warzocha Mariusz
25. Żurek Dawid
26. Żurek Marcin

Klasa  IV TO wychowawca – mgr inż. Barbara Kwiecień

1. Banaś Piotr
2. Botor Sonia
3. Bryła Rafał
4. Bukała Michał
5. Cukrowski Michał
6. Czerwiński Maciej
7. Dąbrowski Jacek
8. Działowska Monika
9. Gach Piotr
10. Gara Artur
11. Gara Tomasz
12. Gawron Sebastian
13. Juda Karol
14. Kozieł Michał
15. Nagórny Krzysztof
16. Otawska Karolina
17. Pacholczyk Łukasz
18. Sabat Paweł
19. Wójcik Łukasz
20. Wrona Łukasz
21. Wyrazik Piotr
22. Ulik Paweł
23. Zając Agnieszka
24. Zieliński Mateusz
Klasa  IV TM wychowawcy – mgr Anna Bryła i mgr Anna Domańska

1. Borycki Grzegorz
2. Chałupczak Paweł
3. Golec Wojciech
4. Lipiarz Paweł
5. Pacholczak Daniel
6. Pawlica Wojciech
7. Skubida Tomasz
8. Słapek Michał
9. Stawiarz Przemysław
10. Tofil Kamil
11. Turbakiewicz Marek
12. Wójcik Łukasz

Klasa  III OMR  wychowawca –  mgr Bożena Puzio

1. Banaśkiewicz Przemysław
2. Barzycki Kamil
3. Drab Maciej
4. Drożdżal Kamil
5. Głodowski Michał
6. Góliński Krzysztof
7. Grębowiec Jarosław
8. Jarosiński Przemysław
9. Kiljański Sebastian
10. Lebida Mateusz
11. Maj Marcin
12. Mędrykowski Bartłomiej
13. Mizera Mateusz
14. Olszewski Łukasz
15. Sobczyk Artur
16. Sobolewski Paweł
17. Stąporowski Michał
18. Stępień Artur
19. Stolarz Rafał
20. Śledź Paweł
21. Śmiechowski Michał
22. Świątański Artur
23. Wieczorek Robert
24. Wieczorek Sławomir
25. Woźniak Grzegorz
26. Żołnowski Robert
27. Żołnowski Rafał

 Szkoła Policealna – opiekun -mgr inż. Elżbieta Dyka

1. Adamczak Grzegorz
2. Bęczkowska-Mazur Wioletta
3. Bieniek Monika
4. Bieniek Paweł
5. Brzostowski Adrian
6. Chmiel Mirosław
7. Cieśla Katarzyna
8. Domagalska Dorota
9. Działakiewicz Barbara
10. Dzikowski Grzegorz
11. Frańczak Jerzy
12. Gawron Tomasz
13. Gil Krzysztof
14. Golonka Paulina
15. Grabek Mariola
16. Jarosz Tomasz
17. Machała Marta
18. Granat Łukasz
19. Grzesik Paweł
20. Jaworski Marcin
21. Kiliański Jarosław
22. Kominek Roman
23. Krutys Łukasz
24. Książkiewicz Krzysztof
25. Kwiatkowski Adam
26. Losek Michał
27. Łukaski Grzegorz Łukasz
28. Łukawski Tomasz Patryk
29. Machała Marta
30. Mańczak Katarzyna
31. Marzec Krzysztof
32. Marzec Sebastian
33. Masternak Anna
34. Miękina Jarosław
35. Mizera Wioletta
36. Niezgoda Krzysztof
37. Niska Karolina
38. Ożóg Rafał
39. Paruch Mirosław
40. PileckaAgnieszka
41. Płaza Ireneusz
42. Polit Albert
43. Poseniak Agnieszka
44. Pyszczek Łukasz
45. Rewera Brygida
46. Rojek Magdalena
47. Rzepka Karol
48. Siuda Anna
49. Siuda Magdalena
50. Siudak Monika
51. Skubida Olga
52. Smardz Anna
53. Stawiarski Piotr
54. Stępień Paweł
55. Surowiec Maciej
56. Szafrańska Izabela
57. Śliwiński Tomasz
58. Toś Piotr
59. Widak Łukasz
60. Woźniak Piotr
61. Wódz Anna
62. Wójcik Piotr
63. Wrona Grzegorz
64. Wychowański Zbigniew
65. Zaręba Karol

2009

Klasa  IV TE  wychowawca – mgr Jolanta Puzio

1. Adamczyk Łukasz
2. Banaś Rafał
3. Bańcyrowska Natalia
4. Bidas Mateusz
5. Czachor Damian
6. Drożdżal Damian
7. Duma August
8. Godowski Daniel
9. Markowska Anna
10. Mikula Katarzyna
11. Polit Mateusz
12. Staszewska Ewelina
13. Szpindor Damian
14. Śliwiński Grzegorz
15. Teter Piotr
16. Wiater Katarzyna

Klasa  IV TAK  wychowawca –  mgr inż. Alicja Aschenbrenner

1. Bilska Małgorzata
2. Błąd Tomasz
3. Czuja Dawid
4. Fiołek Paweł
5. Goluch Katarzyna
6. Grudzień Konrad
7. Juszczak Ewa
8. Łukawska Kamila
9. Maciąg Anna
10. Nowak Tomasz
11. Pacholczak Paweł
12. Siemion Ewelina
13. Szcześniak Katarzyna
14. Świerk Małgorzata
15. Winiarczyk Hubert
16. Żyła Joanna

Klasa  IV TO wychowawca – mgr Teresa Matysko

1. Barwiński Kamil
2. Cebula Piotr
3. Dudek Paweł
4. Kolasa Michał
5. Kowalski Łukasz
6. Kozieł Karol
7. Maj Anna
8. Ossowski Hubert
9. Papka Wiktor
10. Sokół Agnieszka
11. Stasiak Piotr
12. Stępień Kamil
13. Świstak Łukasz
14. Tomalski Arkadiusz
15. Wałaszczyk Dawid
16. Wolski Tomasz
17. Zając Magdalena
18. Zioło  Michał

Klas  IV TM  wychowawca  – mgr Barbara Pietrusińska

1. Błasiak Roman
2. Ciepliński Paweł
3. Ferens Karol
4. Gach Piotr
5. Jabłoński Krzysztof
6. Jońca Damian
7. Kondrat Tomasz
8. Kowalski Arkadiusz
9. Kowalski Mateusz
10. Kozieja Wojciech
11. Kozyra Kamil
12. Kusal Dawid
13. Laskowski Paweł
14. Makulak Krzysztof
15. Niezgoda Marcin
16. Rak Marcin
17. Siejka Sylwester
18. Sosnowski Sławomir
19. Strójwąs Mariusz
20. Sobczak Łukasz
21. Susfał Stanisław
22. Szwagierczak Michał
23. Świder Marcin
24. Tobiasz Dariusz
25. Trzos Paweł
26. Wójcikowski Michał
27. Zawidzki Dariusz

Klasa III OMR wychowawca –  mgr inż. Waldemar Pachla

1. Bernat Szymon
2. Brzeziński Łukasz
3. Dąda Damian
4. Dominik Grzegorz
5. Działowski Kamil
6. Gajda Wojciech
7. Gierczak Rafał
8. Godzisz Jarosław
9. Jeż Przemysław
10. Kolasiński Maciej
11. Koziński Emil
12. Kręć Tomasz
13. Król Rafał
14. Król Tomasz
15. Kwiatkowski Łukasz
16. Lis Piotr
17. Marciniak Damian
18. Masternak Tomasz
19. Mazgaj Paweł
20. Mazur Piotr
21. Ostrowski Damian
22. Pachnicki Michał
23. Pietrusiński Patryk
24. Rosiewicz Łukasz
25. Rutkowski Adrian
26. Rzepka Paweł
27. Rzeszowiak Łukasz
28. Słaba Rafał
29. Sowiński Łukasz
30. Stąpór Piotr
31. Szatan Mateusz
32. Wnuk Paweł
33. Zieliński Kamil

Szkoła Policealna – opiekun – mgr inż.  Witold Ośka

1. Piłat Danuta
2. Niżnik Roman
3. Zięba Piotr
4. Zając Piotr
5. Śmiałek Michał
6. Akuszewski Lech
7. Bugała Adrian
8. Chmiel Mateusz
9. Cukrowska Agnieszka
10. Gach Karolina
11. Gąsiorek Adam
12. Gąsiorek Ewa
13. Gil Sławomir
14. Grabek Ewelina
15. Gil Katarzyna
16. Jędrzejczyk Paweł
17. Jarosz Mariusz
18. Jankowski Marcin
19. Kiliański Marcin
20. Krakowiak Piotr
21. Kot Przemysław
22. Kostrzewa Damian
23. Korona Kamil
24. Kłonica Albert
25. Kiełtyka Katarzyna
26. Kęsy Tomasz
27. Kamińska Elżbieta
28. Król Anna
29. Lipiarz Marcin
30. Łukawska Marta
31. Makuła Andrzej
32. Matysko Aneta
33. Mądra Renata
34. Misiuda Adam
35. Mucha Agnieszka
36. Ośka Joanna
37. Ordon Barbara
38. Pawlica Ewelina
39. Pawlica Karolina
40. Piórkowska Olga
41. Przytuła Mariusz
42. Rafałkowski Robert
43. Skrzypczak Agnieszka
44. Skrzypczak Jerzy
45. Skórski Ziemowit
46. Szlachcińska Izabela
47. Surowiec Karol
48. Spyra Michał
49. Tworek Krzysztof
50. Trześniewski Grzegorz
51. Wojterski Tomasz
52. Wojterska Elżbieta
53. Warchałowska Katarzyna
54. Zimnicki Andrzej
55. Zimnicka Wioletta
56. Trznadel Paweł

2010

Klasa  IV TO wychowawca – mgr Ewa Siatrak

1. Abramczyk Kamil
2. Barański Sylwester
3. Borcuch Paweł
4. Dąbrowski Sylwester
5. Dybiec Bartłomiej
6. Drzazga Piotr
7. Ewiak Paweł
8. Głodowski Krzysztof
9. Kolera Zbigniew
10. Korona Michał
11. Kurpiarz Michał
12. Lachtara Mateusz
13. Mazur Karol
14. Mazur Paweł
15. Mikus Rafał
16. Radosz Jarosław
17. Sachajdak Marcin
18. Skrok Marcin
19. Wódz Damian
20. Wrona Grzegorz
21. Zakrzewski Karol
22. Zimnicki Sebastian
23. Zimoląg Łukasz
24. Ziółek Łukasz
25. Zych Artur

Klasa  IV TM wychowawca – mgr Sebastian Sieroń

1. Borkowski Maciej
2. Brzeziński Paweł
3. Foremniak Rafał
4. Jabłoński Paweł
5. Kędziora Piotr
6. Krempa Konrad
7. Krupski Karol
8. Kubala Mariusz
9. Listopad Paweł
10. Modras Marek
11. Ornoch Grzegorz
12. Palkowski Daniel
13. Pawełczak Mariusz
14. Piorun Karol
15. Rączkowski Tomasz
16. Sado Rafał
17. Sewera Jakub
18. Sierpniak Paweł
19. Stawiarski Przemysław
20. Stępień Jakub
21. Stępień Marcin
22. Śledz Michał
23. Tworek Bartłomiej
24. Wojewoda Paweł
25. Wójcik Piotr

Klasa  IV TA wychowawca – mgr inż. Beata Paluch

1. Bednarz Paulina
2. Bieniek Artur
3. Bieniek Michał
4. Cecuła Adrian
5. Chorab Dariusz
6. Chrząstowska Sylwia
7. Gaczkowski Łukasz
8. Gara Emil
9. Gruszka Jakub
10. Kapica Damian
11. Lipiec Paweł
12. Marzec Aleksandra
13. Marzec Aneta
14. Obarska Adriana
15. Pięta Justyna
16. Pięta Mariusz
17. Puto Teresa
18. Sadaj Paulina
19. Strugała Monika
20. Tysa Karolina
21. Wilk Kamil

Klasa  IV TO i IV TAK  wychowawca –  mgr Paweł Stefaniak

1. Barański Mateusz
2. Błoński Michał
3. Dziuba Maciej
4. Modras Łukasz
5. Stefaniak Krzysztof
6. Welc Ewelina
7. Zioło Artur
8. Barwińska Sylwia
9. Bidas Joanna
10. Botor Michalina
11. Cieślak Ewelina
12. Jaśkiewicz Natalia
Klasa  IV TI wychowawca  – mgr Magdalena Domaradzka

1. Bury Łukasz
2. Chmiel Krystian
3. Chodkowski Adrian
4. Cienkiera Bartosz
5. Cygan Jakub
6. Gąsowski Grzegorz
7. Jankowski Sylwester
8. Kapusta Artur
9. Kędzierski Wojciech
10. Korona Michał
11. Kozieł Daniel
12. Krupa Mariusz
13. Kucharczyk Katarzyna
14. Myśliwski Kamil
15. Niekurzak Kamil
16. Niewójt Piotr
17. Podczasi Łukasz
18. Pokrzywa Dariusz
19. Ptasiński Łukasz
20. Sadło Łukasz
21. Safin Paweł
22. Stasiak Michał
23. Stawiarz Kamil
24. Stawiarz Krzysztof
25. Stroisz Grzegorz
26. Stroisz  Michał
27. Tokarski Jakub
28. Tomczyk Rafał
29. Wilk Mateusz
30. Wroński Piotr

Klasa III OMR wychowawca – mgr inż. Wojciech Łebek

1. Adamczak Sebastian
2. Bryła Łukasz
3. Chamera Jarosław
4. Granat Mariusz
5. Jarosz Łukasz
6. Kolasiński Paweł
7. Krasowski Dawid
8. Lipiarz Michał
9. Machała Kamil
10. Michałowski Marcin
11. Michta Sylwester
12. Osuch Mariusz
13. Półgrabski Dariusz
14. Przewłocki Adrian
15. Sadaj Krzysztof
16. Sadłos Jacek
17. Samela Jakub
18. Skrok Damian
19. Ślusarz Dariusz
20. Turbakiewicz Krzysztof
21. Warzocha Ireneusz
22. Wódz Kamil
23. Wróbel Marcin
24. Zawidzki Mirosław

Szkoła Policealna –  opiekun  mgr inż.Urszula Bąk

1. Zasuwa Monika
2. Adach Michał
3. Bartosik Krystian
4. Bokwa Mariola
5. Chłopek Łukasz
6. Ciach Wojciech
7. Smardz Paweł
8. Cichoń Monika
9. Długosz Szczepan
10. Dobek Anna
11. Fudala Łukasz
12. Gilewski Grzegorz
13. Gradzińska Ewelina
14. Grzesiak Sebastian
15. Jakubczyk Ewa
16. Kamiński Karol
17. Kozłowski Mariusz
18. Kozłowski Roman
19. Krakowiak Ewelina
20. Materkowski Rafał
21. Mroziński Damian
22. Nowak Grzegorz
23. Paprocki Zbigniew
24. Piątek Maciej
25. Pniewski Daniel
26. Puto Bożena
27. Rewera Wioletta
28. Sałata Andrzej
29. Sałata Paweł
30. Sałata Anna
31. Suska Marta
32. Siemaszko Marcin
33. Staroń Marta
34. Szczęsna Honorata
35. Wilk Grzegorz
36. Wnuk Paweł
37. Wrona Michał

Komentarze są wyłączone.