Lata 2011-2015

2011

Klasa  IV TI wychowawcy mgr inż. Tomasz Stępień i Katarzyna Szustrow – Ramus
1. Biało Robert
2. Broda Marcin
3. Chmiel Przemysław
4. Chmielewski Damian
5. Czerwiński Marcin
6. Dydak Marcin
7. Kotaś Marcin
8. Krakowiak Mateusz
9. Laskowski Wojciech
10. Legwant Karol
11. Łukawski Krzysztof
12. Marcinkiewicz Tomasz
13. Marzec Patryk
14. Nowak Kamil
15. Nowicki Jakub
16. Orawiec Erwin
17. Paliński Michał
18. Rzeszowiak Damian
19. Skuza Mateusz
20. Stawiarz Karol
21. Urbański Karol
22. Warych Robert
23. Winiarczyk Piotr
24. Wojtusik Dawid
25. Zimnicki Grzegorz

Klasa  IV TAK wychowawca – mgr inż. Lidia Kosanowska
1. Bażant Agnieszka
2. Drach Joanna
3. Dragan Dominika
4. Kiliańska Żaneta
5. Król Karolina
6. Laskowska Żaneta
7. Majocha Paweł
8. Małecka Katarzyna
9. Myszka Joanna
10. Nowak Damian
11. Ochmańska Karolina
12. Pelc Emilia
13. Pokrzywa Katarzyna
14. Staszewska Katarzyna
15. Stawiarska Kinga
16. Szwarc Anita
17. Wiśniewski Kamil
18. Żyła Dominika

Klasa  IV TO wychowawca – mgr Agnieszka Woźniak
1. Brania Krzysztof
2. Bulira Kamil
3. Dąbrowski Daniel
4. Dobek Karolina
5. Frańczak Marcin
6. Lipiec Piotr
7. Mergalski Marcin
8. Papka Kamil
9. Pawlica Łukasz
10. Pieklik Kamil
11. Polit Mateusz
12. Stachyra Adam
13. Stępień Renata
14. Stępiński Sebastian
15. Subczak Karol
16. Śliwiński Kamil
17. Śliwka Rafał
18. Trojanowski Marcin
19. Turkot Hubert
20. Woś Tomasz
21. Wrzesień Hubert
Klasa  IV TM wychowawca –mgr inż. Kazimierz Łagoński
1. Adamczyk Artur
2. Broś Paweł
3. Grad Michał
4. Gronek Adrian
5. Kędziora Adam
6. Koseła Łukasz
7. Leśniak Kamil
8. Mazur Piotr
9. Michałowski Grzegorz
10. Musiał Rafał
11. Nowicki Wojciech
12. Pawlik Grzegorz
13. Pietrzyk Kamil
14. Pokrzywa Paweł
15. Polit Grzegorz
16. Starzomski Mateusz
17. Świder Przemysław
18. Ziomek Mateusz
19. Żyła Przemysław

Klasa  III OMR wychowawca – mgr inż. Grzegorz Nasternak
1. Cetnarski Damian
2. Drabowicz Piotr
3. Duma Radosław
4. Floras Przemysław
5. Fryzik Damian
6. Garnuszek Witold
7. Grabowski Konrad
8. Jarosz Łukasz
9. Kowalski Damian
10. Kulisz Piotr
11. Majchrowski Krzysztof
12. Nowak Michał
13. Półgrabia Mateusz
14. Stasiak Adam
15. Stępień Adrian
16. Szymanek Radosław
17. Świstak Dawid
18. Wojciechowski Marcin
19. Wróbel Damian

Szkoła Policealna – opiekun mgr inż.  Elżbieta Chałupczak
1. Banaś Rafał
2. Batorska Justyna
3. Chmielewski Grzegorz
4. Chodurska Jolanta
5. Duda Agnieszka
6. Forc Kamil
7. Juda Marcin
8. Jurkowska Anna
9. Knap Agata
10. Kolera Małgorzata
11. Kominek Łukasz
12. Kot Emil
13. Kozioł Jolanta
14. Krupa Marlena
15. Marzec Piotr
16. Napieracz Mirosław
17. Pawlica Małgorzata
18. Rewera Łukasz
19. Roda Anna
20. Rozmysłowski Tomasz
21. Sado Agnieszka
22. Sado Marcin
23. Sałata Rafał
24. Socha Krzysztof
25. Szwagierczak Jakub
26. Śliwiński Grzegorz
27. Topór Anna
28. Wiercioch Agnieszka
29. Woźniak Grzegorz
30. Zieliński Damian
31. Zielińska Sylwia
32. Żmuda Justyna

2012

Klasa IV TM  – wychowawca mgr  Bożena Puzio

  1. Adamczak Karol
  2. Czerwiński Tomasz
  3. Forc Michał
  4. Herezy Piotr
  5. Jaśkiewicz Krzysztof
  6. Kaptur Hubert
  7. Kita Kamil
  8. Król Marcin
  9. Margiel Kacper
  10. Mendala Michał
  11. Mroczek Kamil
  12. Niedbała Damian
  13. Orłowski Kornel
  14. Ozdoba Michał
  15. Papaj Tomasz
  16. Polit Tomasz
  17. Radosz Tomasz
  18. Rej Rafał
  19. Stasiak Grzegorz
  20. Wiśniewski Michał
  21. Wrona Damian
  22. Zieliński Grzegorz

  Klasa IVTAK – wychowawca mgr inż. Iwona Stanek

  1. Beraś Roksana
  2. Chamera Marlena
  3. Choda Sylwia
  4. Czech Magdalena
  5. Gajek Karol
  6. Górczyńska Sylwia
  7. Grzybowska Angelika
  8. Herszlak Paweł
  9. Jamroży Adrian
  10. Kwiecińska Katarzyna
  11. Makowska Jadwiga
  12. Mądry Monika
  13. Misiur Paulina
  14. Pac Anna
  15. Pawlik Karolina
  16. Prais Sylwia
  17. Serafin anna
  18. Siudak Justyna
  19. Wrzosek Angelika
  20. Zaręba Karolina

Klasa IV TO – wychowawca mgr Teresa Bielecka

  1. Arczewski Mateusz
  2. Dudek Karol
  3. Dudek Monika
  4. Dziuba Mateusz
  5. Forc Karol
  6. Gach Wojciech
  7. Gara Aleksandra
  8. Gara Dorota
  9. Jurkowski Jarosław
  10. Kloc Kamila
  11. Kominek Aleksandra
  12. Kozłowski Marek
  13. Kula Rafał
  14. Litwiński Łukasz
  15. Maj  Daniel
  16. Niezgoda Natalia
  17. Niezgoda Tomasz
  18. Nowak Karol
  19. Osuch  Daniel
  20. Polit Marcin
  21. Sendrowicz Damian
  22. Smardz Bartłomiej
  23. Szlachetka Dawid
  24. Szpara Katarzyna
  25. Zając Radosław
  26. Zimoląg Paweł
  27. Żuber Tomasz

Klasa III OMR – wychowawca mgr Barbara Pietrusińska

  1. Cichoń  Sebastian
  2. Dobek Piotr
  3. Duda Konrad
  4. Gradzik Mateusz
  5. Grębowiec Przemysław
  6. Kałuża Artur
  7. Kasiński Wiktor
  8. Kolasa Mateusz
  9. Kowal Piotr
  10. Kuśmierz Krzysztof
  11. Nagórny Mirosław
  12. Oszust Krzysztof
  13. Półtorak Maciej
  14. Rosiewicz Paweł
  15. Sajda Kamil
  16. Skuza Adam
  17. Statuch Michał
  18. Stępień Damian
  19. Stępień Jarosław
  20. Sulicki Łukasz
  21. Szydlak Waldemar
  22. Trojanowski Tomasz
  23. Witek Wojciech
  24. Zieliński Damian

Szkoła Policealna – opiekun mgr inż. Elżbieta Dyka

1. Bańczerowski Jakub
2. Basak Roman
3. Bielecki Mateusz
4. Bryła Dawid
5. Chmura Magdalena
6. Ciach Artur
7. Drzazga Bożena
8. Duda Monika
9. Dudkowski Marcin
10. Galara Tomasz
11. Jarosz Piotr
12. Kaczmarski Łukasz
13. Kapusta Artur
14. Kozłowska Anna
15. Kurzydło- Pawlik Alina
16. Łazarczyk Jakub
17. Midro Katarzyna
18. Mikus Marcin
19. Mucha Katarzyna
20. Mucha Michał
21. Piątkowska Patrycja
22. Pokrzywa Aneta
23. Pokrzywa Marcin
24. Ramus Justyna
25. Skrok Ksenia
26. Skurski Mieszko
27. Sobczyk Waldemar
28. Szczurek Sylwiusz
29. Szpara Mariusz
30. Święcicka Aleksandra
31. Świstak Magdalena
32. Toś Magdalena
33. Trzaska Bartłomiej
34. Warzocha Agata
35. Wójcik Justyna
36. Żmuda Agnieszka

2013

Klasa IV TAK – wychowawca mgr Zdzisław Mazurek

1. Barwińska Sylwia
2. Beraś Paulina
3. Cebula Bernadeta
4. Dąda Daria
5. Gniaź Mariola
6. Jaśkiewicz Monika
7. Kielak Katarzyna
8. Król Dominika
9. Mikołajek Angelika
10. Stupak Mateusz
11. Ura Zuzanna

 Klasa IV TO – wychowawca mgr Małgorzata Rak

1. Bidas Karolina
2. Drab Paulina
3. Dragan Arkadiusz
4. Gradzik Anna
5. Grądziel Małgorzata
6. Gubernat Karol
7. Kiciński Grzegorz
8. Kijania Edyta
9. Korpik Zbigniew
10. Marchewka Aleksandra
11. Pietuch Tomasz
12. Pyszczek Anna
13. Rojek Norbert
14. Rożek Agata
15. Sobieraj Patrycja
16. Socha Karol
17. Śwircz Karol
18. Wydrzyńska Alina
19. Zych Karol

 

Klasa IV TM – wychowawca mgr Teresa Matysko

  1. Adamczak Mateusz
  2. Batorski Przemysław
  3. Bierut Michał
  4. Ciastek Kamil
  5. Figacz Michał
  6. Grabowski Paweł
  7. Grabowski Waldemar
  8. Jońca Piotr
  9. Kargul Krystian
  10. Mucha Maciej
  11. Nowicki Tomasz
  12. Pawlikowski Krzysztof
  13. Socha Kacper
  14. Stępień Tomasz
  15. Sulima Paweł
  16. Szczepański Jakub
  17. Ura Karol
  18. Warzocha Marcin
  19. Wołoszyn Grzegorz
  20. Zelik Paweł

  Klasa III OMR – wychowawca mgr Joanna Pastuszka

1. Bijak Damian
2. Bil Łukasz
3. Bilski Adrian

4. Bugajski Kamil
5. Chmiel Piotr
6. Gajda Arkadiusz
7. Jastrzębski Sylwester
8. Jońca Maciej
9. Jurkowski Mariusz
10. Kos Krzysztof
11. Lasota Jarosław
12. Nowak Krystiaan
13. Nowak Zbigniew
14. Pas Piotr
15. Walczyna Dawid

 

Technikum  Uzupełniające – opiekun mgr inż. Waldemar Pachla

    w zawodzie technik ogrodnik

  1. Grzesiak Angelika
  2. Krakowiak Justyna
  3. Madej Aneta
  4. Mroczek Mateusz
  5. Stąpór Paulina
  6. Tokarska Anna
  7. Tokarski Paweł

w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa    

  1. Półgrabski Dariusz
  2. Przewłocki Adrian
  3. Rutkowski Adrian
  4. Sowiński Łukasz
  5. Stąpór Piotr
  6. Wróbel Marcin

2014

Klasa IV TAK – wychowawca mgr  Mirosław Hagdej

IMG_8949

  1. Biedas Aleksandra
  2. Bielecka Justyna
  3. Cieszkowska Angelika
  4. Gajewska Ewelina
  5. Janiszewska Marta
  6. Kowalska Kinga
  7. Rąb Paula
  8. Siudak Przemysław
  9. Socha Agnieszka
  10. Starzomska Weronika
  11. Wójcik Barbara
  12. Zasadzka Alina
  13. Zdyb Magdalena

Klasa IV TOTM –  wychowawcy mgr Agata Koszycka i mgr Teresa Matysko

IMG_8943

  1. Grad Katarzyna
  2. Kilarski Albert
  3. Nowak Michał
  4. Pawlikowska Edyta
  5. Rosiewicz Paweł
  6. Sadłos Sebastian
  7. Wójcik Michał
  8. Zbydniowska Malwina
  9. Żabicka Ewelina
  10. Bieniek Maciej
  11. Frączek Szymon
  12. Kowal Sebastian
  13. Malczyk Konrad
  14. Moroń Marcin
  15. Samołyk Paweł
  16. Stąporek Patryk
  17. Wieczorek Rafał
  18. Zięba Mateusz
  19. Żyła Łukasz

2015

Klasa IV TAKTO – wychowawca mgr inż. Halina Skorupa

IMG_1139

  1. Chuchnowski Patryk
  2. Cichacka Sylwia
  3. Dąbek Joanna
  4. Dobek Karol
  5. Drab Daniel
  6. Garlicki Mirosław
  7. Gruszka Sebastian
  8. Krzemiński Krzysztof
  9. Kuraś Paulina
  10. Kuśmierz Magdalena
  11. Socha Małgorzata
  12. Stroisz Katarzyna
  13. Tereba Hubert
  14. Wódz Sylwia
  15. Wydrzyńska Katarzyna
  16. Zioło Adrian

Klasa IVTM – wychowawca  mgr Ewa Siatrak

IMG_0951

  1. Adamski Artur
  2. Chamera Kamil
  3. Cichoń Sebastian
  4. Dąda Mariusz
  5. Iwan Adrian
  6. Janda Kamil
  7. Jarosiński Paweł
  8. Kozieł Wiktor
  9. Książkiewicz Dawid
  10. Kućma Łukasz
  11. Lis Kamil
  12. Maj Jakub
  13. Masternak Maciej
  14. Nowakowski Sebastian
  15. Pirek Łukasz
  16. Stańczak Piotr
  17. Stępień Cezary
  18. Sulicki Piotr
  19. Tokarski Konrad

Klasa III OMR – wychowawca mgr Katarzyna Szustrow-Ramus

00 IMG_1916

  1. Broś Damian
  2. Brzuchnalski Mateusz
  3. Chmiel Rafał
  4. Dąda Marek
  5. Gradziński Dominik
  6. Kulisz Mariusz
  7. Mrozowicz Mateusz
  8. Obrębski Piotr
  9. Olechowski Krzysztof
  10. Piotrowicz Piotr
  11. Sobczyk Dawid
  12. Sokół Konrad
  13. Stajniak Kamil
  14. Świder Konrad
  15. Zimoląg Mateusz

Komentarze są wyłączone.