Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który zapada w pamięci każdego ucznia na bardzo długo, gdyż jest to dzień powrotu do szkolnej rzeczywistości oraz obowiązków.
Nowy rok szkolny w ZSCKR im. Ziemi Sandomierskiej w Sandomierzu-Mokoszynie rozpoczął się od zabrania głosu przez odchodzącego Pana Dyrektora Marka Niedbałę, który w krótkim przemówieniu podziękował za wieloletnią współpracę wszystkim współpracownikom oraz uczniom szkoły.
W tym szczególnym dniu nikt nie mógł zapomnieć o zasługach Pana Dyrektora dla Naszej szkoły, dlatego Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców oraz Samorząd Uczniowski postanowili podziękować Panu Dyrektorowi za wszystkie lata prowadzenia szkoły.
Po podziękowaniach nastąpiło uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego przez Panią Dyrektor Jolantę Puzio. Pani Dyrektor powitała wszystkich na rozpoczęciu, przede wszystkim uczniów klas pierwszych: technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, technikum architektury krajobrazu i technikum ogrodniczego oraz technikum weterynarii. Wychowawcami klas pierwszych zostali nauczyciele: Wojciech Łebek, Marcin Kaca oraz Joanna Pastuszko.
Cała społeczność szkolna postanowiła pogratulować Naszej Pani Dyrektor objęcia funkcji dyrektora szkoły, wręczając symboliczny klucz do sukcesu.

 

 

 

Komentarze są wyłączone.