V edycja ligi piłki siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych powiatu sandomierskiego

12 listopada w Naszej szkole rozpoczęła się V edycja ligi piłki siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych  powiatu sandomierskiego. Do tegorocznej edycji zgłosiło się 4 zespoły:

P.S 003                 Reprezentacja Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu.                                                                                                    Opiekun Jacek Nasternak

Reprezentacja Chobrzan. Opiekun Piotr Głowacki

P.S 010

Reprezentacja Zespołu  Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu – Mokoszynie

Opiekun Mirosław Hagdej

Pierwszy turniej odbył się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu – Mokoszynie. Oto krótki regulamin turniejów:

Mecze rozgrywane są systemem   turniejowym. Każdy zespół jest gospodarzem poszczególnych turniejów. Mecze rozgrywane są do dwóch wygranych  setów każdy  do 25 pkt , a przy remisie w setach  grany jest  tie-break do 15 pkt.Punkty przyznawane są w następujący sposób:  Przy wygranej 2:0 zespół otrzymuje 3 pkt. Przy zwycięstwie 2:1 zespół wygrany otrzymuje 2 pkt. a zespół przegrany 1 punkt.

Wyniki turnieju w naszej szkole:

ZSTiO- Chobrzany    1:2 (25:23) (16:25) (11:15)

ZSCKR- ILO               2:0 (25:22) (25:16)

ZSTiO- ILO                2:1 (26:28) (25:17) (15:7)

ZSCKR- Chobrzany   2:1 (26:28) (25:18) (15:13)

ZSTiO- ZSCKR           0:2 (23:25) (19:25)

ILO- Chobrzany         0:2 (23:25) (16:25)

Dnia 15 grudnia w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu odbył się drugi turniej w ramach ligi.

Wyniki turnieju w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu:

ZSCKR- ILO     2:0  (25:20) (25:16)

ZSTiO- Chobrzany 0:2 (16:25) (16:25)

ZSTiO- ZSCKR  1:2 (21:25) (25:18) (9:15)

ILO- Chobrzany  1:2 (25:16) (17:25) (7:15)

ZSTiO- ILO  0:2 (19:25) (24:26)

ZSCKR- Chobrzany 2:1 (16:25) (31:29) (15:11)

Dnia 24 lutego 2016 odbył się trzeci turniej w Chobrzanach w ramach ligi

Wyniki turnieju w Chobrzanach :

ILO- Chobrzany      0:2 ( 13:25 )    ( 16 : 25)

ZSTiO- ZSCKR        0:2  ( 22 :25)   ( 23 :25 )

ZSTiO- Chobrzany   0:2 ( 10 : 25 )   ( 8 :25 )

ZSCKR- ILO             2 :0 ( 25 :18 )  ( 25 :21 )

ZSCKR- Chobrzany  2 :0 ( 25 :23 ) ( 25 : 21 )

ZSTiO- ILO               0 :2 ( 14 : 25 ) ( 24 : 26 )

21 kwietnia 2016 odbył się ostatni turniej w ramach tegorocznej ligi w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego.

Wyniki poszczególnych spotkań:

ILO- Chobrzany      0:2 ( 0:25 )    ( 0 : 25)

ZSTiO- ZSCKR        1:2  ( 25 :13)   ( 24 :26 ) (14:16)

ZSTiO- Chobrzany   0:2 ( 18 : 25 )   ( 24 :26 )

ZSCKR- ILO             2 :0 ( 25 :0 )  ( 25 :0 )

ZSCKR- Chobrzany  2 :0 ( 25 :18 ) ( 26 : 24 )

ZSTiO- ILO               2 :0 ( 25: 0 ) ( 25 :0 )

Tabela po czterech   turniejach :

1. ZSCKR Mokoszyn      8 pkt + 7 pkt + 9 pkt =    32 pkt     sety zdobyte  24        przegrane    4
  2. Chobrzany                   6 pkt + 6 pkt + 6 pkt  =     24 pkt     sety zdobyte  16        przegrane     8
  3. ZSTiO Sandomierz   3 pkt + 1 pkt + 0 pkt  =     8 pkt       sety zdobyte    10       przegrane   21
  4.  ILO   Sandomierz    1 pkt +  3 pkt + 3 pkt  =    7 pkt        sety zdobyte    7         przegrane   26