AGRO SHOW 2021. Wielkie rolnicze targi.

W dniach 23.09 – 24.09.2021 uczniowie klasy IV Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki w ramach projektu ,,Świętokrzyskie ZSCKR kształcą nowocześnie i adekwatnie do aktualnych wyzwań,, uczestniczyli w wyjeździe na  XXII Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO SHOW w Bednarach koło Poznania.

Uczniowie mieli okazję zobaczyć najnowsze i najnowocześniejsze maszyny i urządzenia rolnicze, które prezentowało ok. 800 wystawców na 120 hektarach lotniska.

Agro Show to jedna z największych Wystaw w Europie. Obecnie do wystawców z branży techniki rolniczej dołączyli producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin oraz innych branż związanych z rolnictwem. Wystawa obejmowała również pokazy maszyn.

Targi wzbudziły wśród uczniów bardzo duże zainteresowanie, mogli uzyskać wszelkie informacje na temat nowoczesnych maszyn i urządzeń rolniczych. Pokazy urządzeń prezentowały firmy produkujące maszyny rolnicze znane na całym świecie. Uczniowie mogli zobaczyć  najnowsze techniczne rozwiązania oraz zupełnie nowy i bardzo drogi sprzęt.