Green Days 2019 w Nadarzynie.

22 marca klasa pierwsza w zawodzie technik ogrodnik i technik architektury krajobrazu uczestniczyła w targach zieleni Green Days 2019 w Nadarzynie.
Wystawa przedstawia się następująco:

Jedne z największych w Polsce targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Green Days, dedykowane są dla producentów i konsumentów jednocześnie.

Tematyka targów została skupiona w 4 salonach tematycznych obejmujących architekturę krajobrazu, ogrodnictwo, technikę ogrodniczą oraz florystykę. Dodatkowa strefę stanowi Market Ogrodniczy.

Prawie 20 tys. odwiedzających w czasie 3 dni targowych.
  • 250 wystawców
  • 25 tys m² powierzchni wystawienniczej
  • 30 pokazów, warsztatów, spotkań, paneli.
  • Na hali można było zobaczyć najnowsze zagadnienia związane z dendrologią, projektowaniem przestrzeni zielonych, sztuką formowania bonsai oraz aspektami sztuki florystycznej. Można zapoznać się z arkanami sztuki arborystycznej, obserwując pielęgnację drzew na wysokościach w wykonaniu specjalistów z Federacji Arborytsów Polskich. Również unikatowe pokazy sadzenia dużych drzew. Opiekunem wycieczki dydaktycznej był Pan Marcin Kaca.