Nasi technicy weterynarii laureatami ogólnopolskiego konkursu!

W dniu 7 czerwca 2024 roku uczniowie klasy 2 Technikum w zawodzie technik weterynarii: Agnieszka Mądra, Karolina Zakościelna i Kryspin Wójcik wraz z panią dyrektor Alicją Szatan i panią Magdaleną Domaradzką odebrali nagrodę za zajęcie III miejsca w ogólnopolskim konkursie „Wincenty Witos – człowiek czynu i wolności” pod patronatem MRiRW.
Konkurs polegał na wykonaniu pracy w formie lapbooka przedstawiającego życie i działalność Wincentego Witosa. Zwycięską pracę uczniowie wykonali pod opieką pani Henryki Kwiatkowskiej oraz pani Magdaleny Domaradzkiej.
Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu, który był organizatorem i pomysłodawcą konkursu. Gratulujemy również: Justynie Kuc z ZSCKR w Nowym Targu za zajęcie I miejsca, drużynie z ZSCKR w Nowosielcach za zajęcie II miejsca, wyróżnionym drużynom z ZSCKR Sichów Duży i ZSCKR Samostrzel.
Po rozdaniu nagród uczestnicy mogli liczyć na słodki poczęstunek, a następnie rejs statkiem „Harnaś” po Jeziorze Czorsztyńskim. Spacer po zaporze wodnej Niedzica zakończył ten pełen wrażeń dzień.
Jeszcze raz gratulujemy naszym uczniom tego wspaniałego sukcesu! Ich zaangażowanie i ciężka praca zostały docenione na arenie ogólnopolskiej. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów w nauce i rozwoju zawodowym.