Nasi uczniowie na etapie centralnym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Rolniczej

29 maja 2026 r. w Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych w Łomży odbył etap centralny Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Rolniczej. Wzięło w niej udział 111 finalistów z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowali Bartosz Stępień – uczeń 3 klasy Technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz Alisa Soholub i Polina Glushchuk – uczennice 4 klasy Technikum w zawodzie technik weterynarii. Nie udało im się zakwalifikować do pierwszej dziesiątki, jednak fakt przejścia do etapu centralnego już jest niesamowitym sukcesem

Gratulujemy!!!!

Dodatkowym wyróżnieniem było przyznanie przez Międzynarodową Akademię Nauk Stosowanych w Łomży naszej szkole tytułu Złotego Partnera Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Rolniczej w uznaniu za szczególne zaangażowanie w organizację II stopnia tj. etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Rolniczej.