„Nie uda nam się mieć wszystkiego na raz. Coś kończy się, żeby coś mogło trwać…” – Pożegnanie Maturzystów 2024

Pod hasłem „Nie uda nam się mieć wszystkiego na raz. Coś kończy się, żeby coś mogło trwać…” pożegnaliśmy dziś uroczyście klasy maturalne.

Pani Dyrektor Alicja Szatan przywitała zebranych gości: Pana Ryszarda Dula – Powiatowego Lekarza Weterynarii, Pana Piotra Lipińskiego – Dyrektora Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego – oddział w Sandomierzu, Panią Agnieszkę Nowakowską – Dyrektora Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Sandomierzu, Pana Aleksandra Bidasa – członka zarządu Świętokrzyskiej Izby Rolniczej, Pana Mariana Muskusa – Kierownika WIORIN oddział w Sandomierzu, Panią Martę Rosowską – Przewodniczącą Rady Rodziców, zebranych Rodziców, Uczniów młodszych klas, Nauczycieli, a także dzisiejszych Abiturientów z klas piątych w zawodach: technik weterynarii, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technik ogrodnik.

Pani Dyrektor wręczyła wszystkim Absolwentom świadectwa i nagrody. Były też pamiątkowe zdjęcia.

Następnie głos zabrali przedstawiciele klas czwartych w zawodach: technik weterynarii oraz technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, którzy uroczyście odznaczyli szarfami i pożegnali starszych kolegów i koleżanki.

Wyświetlając prezentację przypomnieli Im jak wyglądało te pięć lat spędzonych w murach naszej szkoły. Były uśmiechy radości, ale także łzy szczęścia i powód do przemyśleń nad tym, co już nie wróci.

Na zakończenie uroczystości wszyscy Absolwenci wraz z Wychowawczyniami zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia.

Drodzy Absolwenci!
Dziękujemy Wam za wspólne lata spędzone w ZSCKR w Sandomierzu – Mokoszynie! Powodzenia na innej, nowej już ścieżce życia! I do zobaczenia! 🙂