„Święty Walenty w Mokoszynie”

W dniu 8 lutego 2024 r. w naszej szkole odbyła się akademia pn. „Święty Walenty w Mokoszynie”. Wydarzenie to było zorganizowane przez Samorząd Uczniowski z okazji zbliżających się Walentynek.

Celem akademii było stworzenie atmosfery zabawy i integracji wśród uczniów, a także przypomnienie o wartościach takich jak miłość, przyjaźń i życzliwość.

Podczas akademii odbył się teleturniej wiedzy o miłości, w którym uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat historii Walentynek, romantycznych piosenek oraz znanych par z literatury i filmu. Przeprowadzono również konkurencję na najlepszy przebieg randki. Uczestnicy prezentowali swoje pomysły na idealne spotkanie, a uczniowie oceniali ich kreatywność i pomysłowość.

Dodatkową atrakcją akademii była ścianka do zdjęć, przy której uczniowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z przyjaciółmi i ukochanymi. W tym dniu działała również poczta walentynkowa, gdzie uczniowie mogli wysłać anonimowe kartki walentynkowe do swoich sympatii.

Akademia „Święty Walenty w Mokoszynie” była wspaniałą okazją do wspólnej zabawy i świętowania miłości. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie!