Wielki sukces w konkursie języka angielskiego

W tegorocznej edycji konkursu języka angielskiego Understand, uczniowie naszej szkoły osiągnęli oszałamiające sukcesy. W kategorii klas czwartych- uczniowie naszej szkoły zajęli pierwsze trzy miejsca w województwie świętokrzyskim. Patrycja Żelaszczyk- 1 miejsce w województwie, Karina Politova- 2 miejsce w województwie, Konrad Rak- 3 miejsce w województwie. Jednocześnie uczennica Patrycja Żelaszczyk została LAUREATEM KRAJOWYM, zajmując 3 miejsce w Polsce w swojej kategorii.

Nie mniej imponujące były sukcesy pozostałych uczniów, którzy w kategorii klas trzecich również zajęli czołowe miejsca: Karolina Chłodnicka- 1 miejsce w województwie. Michał Adamczak- 2 miejsce w województwie.

W kategorii klas pierwszych: Aleksandra Piwowar- 1 miejsce w województwie, Bartosz Dec- 4 miejsce w województwie, Nadia Oleksandrenko-5 miejsce w województwie.

Uczniowie naszej szkoły zajęli więc niemal wszystkie pierwsze miejsca w województwie bo aż trzy na cztery możliwe no i oczywiście mamy LAUREATA KRAJOWEGO- Patrycję, którą zaledwie 1,5 punktu dzieliło od zdobycia pierwszego miejsca.

Ogółem w konkursie wzięło udział 26 osób. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdobywczynie 1 i 3 miejsca w kategorii klas 4