Absolwenci 2021

Klasa IV BT Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki – wychowawca mgr Mirosław Hagdej

  1. Bęc Karol
  2. Bożęcki Piotr
  3. Chuchnowski Dariusz
  4. Czarnecki Adrian
  5. Gil Jakub
  6. Głodowski Hubert
  7. Jabłoński Jakub
  8. Jędrzejewski Błażej
  9. Jońca Damian
  10. Kałuża Jarosław
  11. Klimkiewicz Kacper
  12. Kowalski Norbert
  13. Maduzia Wiktor
  14. Makatynowicz Dawid
  15. Miernikiewicz Mikołaj
  16. Oszczudłowski Jakub
  17. Skrzypczak Kacper
  18. Stępień Mateusz
  19. Środek Bartłomiej
  20. Włostowski Jan

Klasa IV FTD Technik Ogrodnik Technik Rolnik – wychowawca mgr inż. Halina Skorupa

  1. Bystrowski Szymon
  2. Czajka Kamil
  3. Dobek Kamil
  4. Forc Damian
  5. Jaworski Piotr
  6. Kapuściński Piotr
  7. Leśniak Jakub
  8. Mazur Jacek
  9. Mroczek Bartłomiej
  10. Pater Patryk
  11. Płeszka Jakub
  12. Rewera Wiktoria
  13. Stawiarz Mateusz
  14. Wiatrowski Marcin
  15. Wysocki Fryderyk
  16. Ziółek Kamil

Klasa IV LT Technik Weterynarii wychowawca – mgr Bożena Puzio

  1. Buława Agata
  2. Fechner Adrian
  3. Giza Michał
  4. Grzegolec Michał
  5. Grzesik Dominika
  6. Kaczmarzyk Malwina
  7. Kotkowski Albert
  8. Maduzia Angelika
  9. Maziarka Wiktoria
  10. Perepelytsia Oleksandra
  11. Siudak Barbara
  12. Skorek Patrycja
  13. Stawiarz Aleksandra
  14. Zioło Katarzyna
  15. Zybała Karolina

Absolwenci 2022

Klasa IV BT Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki – wychowawcy mgr Bożena Puzio, mgr inż. Wojciech Łebek

  1. Beraś Łukasz
  2. Bernyś Mateusz
  3. Bęc Patryk
  4. Czerwonka Mateusz
  5. Galek Patryk
  6. Kuś Miłosz
  7. Maziarz Dawid
  8. Nowakowski Mateusz
  9. Nowakowski Patryk
  10. Oszczudłowski Dominik
  11. Paciura Jakub
  12. Pyszniak Dawid
  13. Rak Konrad
  14. Skoczylas Kamil
  15. Strzyż Jakub
  16. Śpiewak Wojciech
  17. Wiatrowski Piotr
  18. Zioło Tomasz

Klasa IV HTD Technikum Architektury Krajobrazu i Ogrodnictwa – wychowawca dr Marcin Kaca

  1. Bajur Angelika
  2. Beraś Jakub
  3. Borycki Kamil
  4. Chmiel Jakub
  5. Dworak Kryspin
  6. Górski Sebastian
  7. Kaptur Jakub
  8. Kravchuk Yurii
  9. Krzemiński Adam
  10. Leszczyński Wiktor
  11. Lipiński Arkadiusz
  12. Maciejewska Patrycja
  13. Mroczek Aleksandra
  14. Osuch Patryk
  15. Politova Karina
  16. Siudak Krystian
  17. Węska Dominik
  18. Żelaszczyk Patrycja

Klasa IV LT Technikum Weterynarii – wychowawca mgr Joanna Pastuszka

  1. Brzoska Weronika
  2. Ferens Anna
  3. Komenda Katarzyna
  4. Krupa Karolina
  5. Kubicka Maja
  6. Leśniak Jan
  7. Marczyk Waleria
  8. Mruk Dominika
  9. Siwiec Dominika
  10. Strypko Vitalii
  11. Śmiałek Agata
  12. Tokar Alina
  13. Tomas Eliza
  14. Wolarska Martyna