Ponownie najlepsi…

Dnia 9 kwietnia 2024 odbył się II Charytatywny Bieg Dobra organizowany przez Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu przy współpracy z Caritas Sandomierz. Nasza reprezentacja liczyła 35 zawodników, którzy na Bulwarze Piłsudskiego pokonywali wielokrotnie dystans 1 kilometra. Każdy kilometr przebiegnięty przez uczestnika to wsparcie finansowe dla Aleksandry Wolak absolwentki KLO w Sandomierzu. W dniu 11 kwietnia w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym odbyło się uroczyste podsumowanie akcji ,,Biegu Dobra,, Nasza reprezentacja w rywalizacji szkół średnich zajęła pierwsze miejsce, a także indywidualnie zdobiliśmy wszystkie miejsca medalowe. W rywalizacji pań I miejsce zajęła Sofia Puntus, II miejsce Kristina Yalonska, a III Yuliia Osyka. W grupie panów I miejsce zdobył Piotr Pawłowski II miejsce Kamil Baran, a III miejsce ex aequo Jakub Stawiarski i Bartosz Stola. Po części oficjalnej można było pokosztować słodkości przygotowane przez gospodarza uroczystości.

Serdecznie dziękujemy całej grupie za ich bezinteresowny gest dobroci.