XLVII edycja eliminacji okręgowych OWiUR

12 kwietnia 2024 r. odbyła się XLVII edycja eliminacji okręgowych OWiUR.

Blok ogrodnictwa reprezentowali Bartosz Toś i Jakub Brzdękiewicz z kl. 3 technikum w zawodzie technik ogrodnik. Olimpiada odbyła się w SGGW w Warszawie.

Przedstawicielkami bloku architektury krajobrazu były uczennice: Anna Zhyliaieva z klasy 3 technikum w zawodzie technik architektury krajobrazu i Nikola Żyła z klasy 2 technikum w zawodzie technik architektury krajobrazu.
Wiedzę z mechanizacja rolnictwa prezentował Bartosz Dec – uczeń klasy 3a techniku w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki.
Blok weterynarii reprezentowali uczniowie: Yuliia Klimonova z klasy 4 technikum w zawodzie technik weterynarii i Gabriel Kargulewicz, uczeń z klasy 5 technikum w zawodzie technik weterynarii.
Eliminacje dla wymienionych uczniów odbyły się w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.

Uczeń Bartosz Toś, który prezentował wiedzę z ogrodnictwa zdobył 4 miejsce i liczymy na
jego udział w eliminacjach centralnych w Szczecinie.